mężczyzna:)

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

mężczyzna:)

Postprzez megi1234 » 11 maja 2012, o 20:41

Witajcie, pisze w takiej sprawie:

mam 24 lata, jestem po nieudanym małżeństwie, na początku roku poznałam fantastycznego mężczyznę 5 lat starszego po rozwodzie. Pracowaliśmy razem przez 3 miesiące. na początku nie zwracał na mnie uwagi, ale po jakimś czasie zagadał, prawił komplementy, wychodziliśmy razem na kawe, parę razy nawet mnie przytulił, raz pocałował, pisał dzwonił, ale ... pracował tam z bratem (z którym znałam się już dużo wcześniej i z tym bratem też rozmawiałam bardzo często - ale nic więcej poza tym on ma rodzine) a on miał o niego pretensje. i nawet 2 tyg przed koncem pracy sie obrazil o niego. przestał odzywać. 2 dni przed koncem znowu zacząl dzwonić, nawet spotkaliśmy się ale był pijany, powiedzial ze bardzo mu sie podobam i mnie pocałował. nasze kontakty sie urwały, mieszkamy od siebie jakies 150 km. próbowałam do niego napisac ale nie odpisal więc przestałam. ale z jego bratem czasem się kontatkujemy bo jesteśmy starymi dobrymi znajomymi i on mi mówil ze mnie często wspomina. co robić? jak to rozegrać? zalezy mi na mim ???
megi1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 maja 2012, o 20:32

Re: mężczyzna:)

Postprzez margerita28 » 11 maja 2012, o 21:09

jeśli facet przychodzi na spotkanie pod wpływem alkocholu to lepiej zastanowić się nad dalszą znajomością,przychodzac pijany na spotkanie pokazuje brak szacunku
margerita28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 08:42

Re: mężczyzna:)

Postprzez megi1234 » 12 maja 2012, o 09:31

To nie tak, wypil bo to było takie pożegnanie w pracy, poza tym ja tez wypilam 1 czy dwa. a on nie byl kompletnie pijany, tylko poprostu było widac że jak jest zupełnie trzeźwy to nie jest taki otwarty - wręcz przeciwnie - nawet wstydliwy.
megi1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 maja 2012, o 20:32

Re: mężczyzna:)

Postprzez margerita28 » 12 maja 2012, o 11:33

jeśli tak to ok . Powiem pani tak kobieta ma swoją intuicje i powinna sie jeje trzymac mnie moja intuicja nigdy nie zawiodła, pani wie najlepiej co pani czuje i czy warto a jesli warto to trzeba walczyć z całych sił. wiem po sobie ,że o prawdziwą miłość trzeba walczyć bo warto. powodzenia
margerita28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 08:42

Re: mężczyzna:)

Postprzez megi1234 » 14 maja 2012, o 08:43

mnie moja intuicja już raz zawidła niestety. ale teraz to jest coś zupełnie innego ... tak szczerze ja czegoś takiego nigdy nie czułam, tylko w tym wszystkim jest jeden problem. Jak o niego walczyć - o to uczucie, żeby go nie odstraszyć, nie zrazić. mieszkamy od siebie kawał drogi, nie widujemy się, pozostaje tylko telefon. a tymczasem tak jak pisałam odezwałam sie raz jakis czas temu a on nie odpisal... ???? więc jak
megi1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 maja 2012, o 20:32

Re: mężczyzna:)

Postprzez margerita28 » 14 maja 2012, o 11:53

Słuchaj najlepiej do niego zadzwon bo smsy są dla nastolatków, poproś o spotkanie a jak już Ci sie uda to musisz go olśnic( wyglądem, inteligencją, sposobem bycia) sama wiesz jaki on jest i co lubi w kobietach a czego nie( może warto wzbudzic w nim zazdrość zeby wiedział ze ktoś moze mu cie sprzątnac sprzed nosa ale pamiętaj wszystko z umiarem) jeśli i on cos do Ciebie czuje to napewno ci sie uda. i jeszcze jedna badz pewna siebie kobieta która wie czego chce. Pozdrawiam i powodzenia ;)
margerita28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 08:42

Re: mężczyzna:)

Postprzez dzo » 17 maja 2012, o 22:17

skoro Cię pocałował to widocznie coś zaiskrzyło między Wami :)

Nie zrażaj się tym, że raz nie odpisał :) może akurat nie mógł bo był bardzo zajęty ;)

Jeśli Ci zależy to próbuj dalej ;) a później odległość nie będzie dla Was żadną przeszkodą :)
dzo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Lipse249