Piłka nożna

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Piłka nożna

Postprzez Kolaboracja » 15 maja 2012, o 10:02

A mnie interesuje piłka nożna, aktywnie już nie gram, ale grałam, teraz oglądam najczęściej. Lubię te emocje, ducha walki i grę fair play, mnie to nakręca, nie wiem, czemu tak mało kobietek sie interesuje tym sportem, nie ma co sugerować się stereotypami;) Poza tym, 22 mega przystojnych facetów, biegających po boisku, to na prawdę świetny widok;D Euro się zbliża, będzie na co popatrzeć;)
Kolaboracja
 

Re: Piłka nożna

Postprzez alinaa » 15 maja 2012, o 17:07

Mój mąż to prawdziwy kibic! Ale ze mnie już taki niestety nie jest. Ogólnie to czasem przy nim obejrzę jakiś mecz. Ale oczywiście Polsce kibicuję z całych sił!
alinaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 maja 2012, o 17:01

Re: Piłka nożna

Postprzez Kolaboracja » 16 maja 2012, o 13:17

Trzeba, trzeba kibicować, szczególnie na EURO 2012 ;) Żeby chociaż z grupy wyszli;) a szanse mają. Musisz się przekonać do piłki, bardzo emocjonująca dyscyplina, przynajmniej dla mnie, lubię też lekkoatletykę;)
Kolaboracja
 

Re: Piłka nożna

Postprzez alinaa » 16 maja 2012, o 19:22

ja licze, ze wyjdziemy z grupy.
alinaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 maja 2012, o 17:01

Re: Piłka nożna

Postprzez Masjaa » 16 maja 2012, o 20:07

ja jak już wiesz ;) też jestem fanką piłki nożnej (zresztą ogólnie sportu)... odkąd pamiętam... potrafię zaskoczyć facetów znajomością klubów, piłkarzy, ligi swoją drogą to też niezły sposób żeby im zaimponować hehe.... ogólnie nie mam chyba ulubionej drużyny może FC Barcelona... ciekawe jak z nowym trenerem sobie poradzą... poza tym mam słabość do piłkarzy mój pierwszy chłopak grał, moja wielka niespełniona miłość też piłkarz :) no wśród zawodników zdarzają się prawdziwi przystojniacy ja osobiście podoba się typ jaki prezentuje Mikel Arteta z Arsenalu hehe ;) no i podziwiam naszego Wojtka Szczęsnego za grę i osiągnięcia ... oby tak dalej. :polska
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Piłka nożna

Postprzez Masjaa » 20 maja 2012, o 11:50

ale był wczoraj emocjonujący meczyk finałowy LM .... Bayern wyraźnie był lepszy ale cóż w karnych przegrali ...
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]