Czy kobiety lubią chamów?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy kobiety lubią chamów?

Postprzez mysia » 22 maja 2012, o 20:30

Jak myślicie? Czy chamscy mężczyźni mają większe powodzenie u kobiet? Ja uważam, że odpowiedź na to pytanie jest prosta: nie. I koniec. Żadne "ale może jednak?" albo "wyjątki potwierdzają regułę". Nie i basta. Nie lubimy ani chamów, ani prostaków, nie mówiąc już o przygłupach. Ale niegrzeczni chłopcy... to zupełnie coś innego. Jeśli ktoś jest ciekawy mojej opinii - WIĘCEJ . . Chętnie bym poznała Waszą opinię na temat takiego punktu widzenia.

A co Wy o tym myślicie? Wolicie mężczyzn, którzy nie mają zbyt dużego szacunku do kobiet, czy wolicie niegrzecznych, ale wychowanych? A może podobają Wam się mężczyźni, którzy całkowicie poddają się Waszej woli? Jestem ciekawa Waszych opinii na ten temat, ponieważ ostatnio obserwując moje znajome zauważyłam, że one nawet nie dostrzegają, że posiadają takich facetów, albo po prostu im to nie przeszkadza .Macie może koleżanki, które są w związkach z prawdziwymi chamami? Próbują ich zmieniać, czy ignorują ich gburowatość?
mysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 18:04

Re: Czy kobiety lubią chamów?

Postprzez mycha25 » 23 maja 2012, o 07:38

Kobiety od zawsze(nie wszystkie)wolały niegrzecznych chłopców(nie chamów) i niektórym tak zostaje do końca życia.Czemu tak jest?Nie wiem.Być może dlatego że w jakiś sposób tacy faceci są nieosiągalni i ich ciężko usidlić na stałe.To jest tak jak z mężczyznami.Im bardziej kobieta obojętna i zimna tym bardziej on ją chce.Wydaje mi się że w tym wypadku jest podobnie.Jest też to że tacy niegrzeczni chłopcy zazwyczaj mają w sobie to coś co przyciąga,to takie niebezpieczeństwo a kobiety nie lubią nudy.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Czy kobiety lubią chamów?

Postprzez sowka1989 » 23 maja 2012, o 12:38

Ja odkąd pamiętam, chciałam faceta, który będzie miał swoje zdanie i twardo będzie przy tym obstawał, a nie jakiegoś ...... I jestem z taki.... Uwierz mi, marzę teraz mieć kogoś, kto cię zrozumie, przytuli, a teraz muszę sobie dawać radę sama. A chamskie odzywki już przestały być dla mnie fascynujące, z biegiem lat, dorastanie, nabywane nowych doświadczeń odsuwają od takich upodobań.
sowka1989
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 10:03

Re: Czy kobiety lubią chamów?

Postprzez mycha25 » 23 maja 2012, o 15:05

No właśnie taki niegrzeczny chłopiec to jest tylko na jakiś czas bo szybko się przekonujemy że żyć się z nimi nie da.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Czy kobiety lubią chamów?

Postprzez mirellapsw » 25 maja 2012, o 12:19

Ja mam stonowanego, spokojnego chłopaka, który raczej się nie unosi i woli wszystko załatwiać na spokojnie :)

http://www.lestyle.pl - fajna i tania odzież dla każdej z nas :)
Avatar użytkownika
mirellapsw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 maja 2012, o 11:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy kobiety lubią chamów?

Postprzez Nala » 25 maja 2012, o 14:45

Czy kobiety lubią chamów? Moim zdaniem nie. Nie lubią chamów. Ale lubią prawdziwych facetów. Pewnych siebie, czasem zarozumiałych. Facetów, którzy mają swoje zdanie i czasem są trochę bezczelni. Ostatnio właśnie z takim się rozstałam, wcześniej miałam samych takich, którymi mogłam trochę porządzić. Chciałam mieć kogoś takiego O! I co? Po rozstaniu zaczęłam oddychać. Przeżyłam swojego "O" i teraz szukam w faceci zupełnie czegoś innego :)
Nala
 

Re: Czy kobiety lubią chamów?

Postprzez qiqolina » 31 maja 2012, o 15:49

Moim zdaniem kobiety są w jakiś sposób zafascynowane chamami, bad boyami, prawdziwymi, męskimi facetami - ale nie lubią ich, tacy mężczyźni są dobrzy na jedną noc, żeby się wyszaleć, pobawić, ale nie, żeby spędzić z nimi całe życie - takie jest moje zdanie ;)

"Nie macie pojęcia, jak kiepskie mam o sobie zdanie i jak mało na nie zasługuję" W.S. Gilbert
Avatar użytkownika
qiqolina
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 14:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]