Upart jak osioł

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Upart jak osioł

Postprzez sowka1989 » 23 maja 2012, o 12:32

Witam, mam problem. Jestem w związku już od 5 lat. Mój partner jest bardzo stanowczym, a wręcz upartym człowiekiem, wszystko musi być po jego myśli, próbuje coś się sprzeciwiać, ale z biegiem czasu ulegam, gdyż jestem osobą,która pomoże w każdym momencie i chce dla niego wszystkiego co najlepsze. Natomiast ta procedura nie działa z drugiej strony, on przeważnie nie zgadza się na to co ja chcę, a jeżeli się zgodzi, to robi wszystko,żebym nie była z tego zadowolona. Ma tak pozycję dominującą, że na tygodniu nie odwiedza mnie gdyż uważa, że weekend to wystarczający okres na spotkanie- kilka godzin.Jak on mnie o coś prosi to pomogę , a on nie gdyż wie, że mam w domu rodziców i brata, którzy mi zawsze pomogą. Co ja mam zrobić, gdy z już zaczynam mieć dość, że on mną tak rządzi, a jestem przyzwyczajona do spokoju, wolności słowa, gdyż tak zostałam wychowana w domu- ale potrafię się poświęcić dla związku.Jak mu pokazać na co mnie stać? Żeby się przekonał, że nie tylko on jest najważniejszy , TYLKO I JA.I nie wchodzi w rachubę żadna rozmowa9 juz próbowałam0 tylko już czyny!! Bardzo proszę o pomoc. :angrywife
sowka1989
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 10:03

Re: Upart jak osioł

Postprzez mycha25 » 23 maja 2012, o 15:01

Twój chłopak jest zwykłym egoistą i tyle!Kochasz go i chcesz dla niego jak najlepiej,to zrozumiałe ale nie możesz zapominać o sobie.Co to za związek kiedy wszystko ma być skupione na jednej stronie?To żaden związek i nie możesz się na to zgadzać.Przestań być na każde zawołanie,odmawiaj mu i stawiaj na swoim bo jeżeli Ty i tak po czasie ulegasz to on to zwyczajnie wykorzystuje i to się nigdy nie zmieni.Może jeśli zmienisz wreszcie swoje podejście do niego to on zrozumie że w tym związku jesteście oboje i Ty,Twoje zdanie i to czego TY chcesz jest tak samo ważne.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Upart jak osioł

Postprzez sowka1989 » 23 maja 2012, o 15:10

Chyba mam za miękkie serce i bardzo ciężko mi przychodzi to, bo już parę razy podejmowałam takie działania i niestety nie dałam rady, ale to chyba już ten dzień, kiedy trzeba podjąć radykalne działania.
sowka1989
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 10:03

Re: Upart jak osioł

Postprzez mycha25 » 23 maja 2012, o 15:13

Czas najwyższy.W końcu jesteście razem już 5 lat i podejrzewam że tak jest od zawsze.Musisz być twarda i być może on się wtedy dopiero czegoś nauczy :) .Powodzenia :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Upart jak osioł

Postprzez qiqolina » 31 maja 2012, o 15:54

Zrób sobie tydzień bez ustępstw - nie zgadzaj się na żadne kompromisy, nawet najmniejsze. Bądź twarda jak ten wałek z emotikonki! ;)

"Nie macie pojęcia, jak kiepskie mam o sobie zdanie i jak mało na nie zasługuję" W.S. Gilbert
Avatar użytkownika
qiqolina
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 14:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron