Jak Jej pokazać że mi zależy?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Jak Jej pokazać że mi zależy?

Postprzez nieśmiały242 » 24 lut 2017, o 11:33

Hej, mam taki trochę dziecinny, ale jednak problem smutas.gif
Jakiś czas temu na uczelni poznałem dziewczynę, od tego czasu za każdym razem gdy tylko się mijamy wymieniamy się długimi spojrzeniami, reakcje są również z Jej strony, widziałem kilkakrotnie jak na nie spoglądała. Jednak jedyne co jestem w stanie wydukać to "cześć", a następnie dopada mnie nieśmiałość i idę na swoje zajęcia.
I tu pytanie.. jak nieśmiały chłopak może rozpocząć taką znajomość?
Wstydzę się zagadać, nawet napisanie wiadomości na fb jest ciężkie, bo nie jestem pewien czy Ona też chce mnie poznać
nieśmiały242
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 sty 2017, o 23:39

Re: Jak Jej pokazać że mi zależy?

Postprzez Damian Parcel » 24 lut 2017, o 21:08

No boisz się odrzucenia - typowo. A co jeśli ona powie, że nie jest zainteresowana, dostanę kosza, inni to zobaczą. To odróżnia faceta od chłopca. Facet podchodzi, pokazuje, że jest zainteresowany w kulturalny sposób, i daje wybór kobiecie. Chłopiec nie daje wyboru kobiecie bo albo wgl do niej nie podejdzie albo podejdzie strojąc piórka i udając lepszego niż jest. Kobieta od razu to wyczuje. Musisz wiedzieć dlaczego się boisz podejść, bo inaczej nic z tym nie zrobisz. Kiedy już będziesz wiedział - wyeliminuj to.

https://www.youtube.com/watch?v=pquXW8SM29k Mam nadzieję, że komuś pomoże
Avatar użytkownika
Damian Parcel
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 00:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]