MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez Aldoniuchna » 8 sty 2011, o 21:03

Cześć dziewczyny,
mam problem i to nie mały... Mój chłopak ostatnio powiedział mi, że kocha swoją ex dziewczynę...
A tak od początku:
Mojego K poznałam dzięki mojej przyjaciółce. Na początku tej znajomości nie myślałam, że coś z tego wyjdzie. Moja przyjaciółka odradzała mi spotkania z K bo wiedziała, że on ze swoją byłą dużo przeszedł. Co dokładnie było między nimi jest mi nie wiadome.
Z K jestem prawie 1,5 roku i wczoraj chciał ze mną zerwać bo kocha swoją byłą. Uważa, że już nigdy nie pokocha żadnej kobiety tak bardzo jak jej. Mówi, że jest ze mną szczęśliwy, ale to nie to samo... Kocham go, bardzo dużo pokonaliśmy przeszkód, a tu teraz taka nowina. Ja od początku wiedziałam o tamtej, ale myślałam, że miłość już minęła między nimi... K powiedział mi również, że ostatnio się spotkali... Nie wiem czy ze sobą gadali...
K z byłą nie jest już 4 lata, ze mną zna się 2 i nadal ją kocha?
Nie wiem co mam robić... Dać nam szanse, czy zostawić go?
Aldoniuchna
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez Karolina1603 » 8 sty 2011, o 21:55

Przetrwaliście ze sobą długi okres czasu, ty go kochasz a on kocha byłą ten związek nie ma sensu bo co to jest za miłość bez wzajemności. Dajcie sobie czas odpocznijcie od siebie w tedy zobaczysz czy tobie zależy na nim nadal a jemu na tobie jeżeli on nic do ciebie nie czuje nie oszukuj się widocznie nie jest on ciebie wart a ty za jakiś czas ułożysz sobie życie z kimś innym i będziesz na pewno szczęśliwa...życzę Ci jak najlepiej
Karolina1603
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez 123joasia4 » 9 sty 2011, o 17:32

Współczuje Ci, co byś nie zrobiła i tak nie będzie dobrze. Zgadzam się z poprzedniczką z góry, jeśli w nim nic nie zaiskrzyło przez 1,5 roku to nie za iskrzy nawet po 4 latach. Trzymaj się ;*
123joasia4
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez ABCbielizny » 19 sty 2011, o 12:53

Wg mnie dalsze ciągniecie tego związku nie ma sensu. Jeżeli facet nic do Ciebie nie poczuł przez 1,5 roku to chyba nic z tego nie będzie. W niektórych przypadkach miłość wymaga czasu,ale nie aż tyle.. Widocznie naprawdę kocha swoją była dziewczynę.. Szkoda tylko,że Ty jesteś w tym najbardziej pokrzywdzona.
ABCbielizny
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez Maniana » 24 sty 2011, o 16:40

Karolina1603 napisał(a):Przetrwaliście ze sobą długi okres czasu, ty go kochasz a on kocha byłą ten związek nie ma sensu bo co to jest za miłość bez wzajemności. Dajcie sobie czas odpocznijcie od siebie w tedy zobaczysz czy tobie zależy na nim nadal a jemu na tobie jeżeli on nic do ciebie nie czuje nie oszukuj się widocznie nie jest on ciebie wart a ty za jakiś czas ułożysz sobie życie z kimś innym i będziesz na pewno szczęśliwa...życzę Ci jak najlepiej


bardzo dobrze powiedziane, zdecydowanie bym ochłodziła kontaktu, żeby sobie wszystko przemyślał na spokojnie i podjął jakieś kroki, bo tak trochę w zawieszeniu między Tobą, a jego byłą żyje i nie może się określić jak widać.
Maniana
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez promieniotwórcza » 6 kwi 2011, o 14:41

Wydaje mi się, że potrzeba wam szczerej rozmowy, on musi sobie wiele przemyśleć.
Ja kocham kilku facetów, jeden mnie pociągaj fizycznie, z innym mi się dobrze rozmawia, jeszcze z innym lubię trenować. Kocham ich i są to żywe emocje i uczucia, ale mam chłopaka, jesteśmy już ze sobą 5 lat to chyba nie mało, i wiem że tylko z nim mogę prowadzić szczęśliwe życie partnerskie, razem mieszkać i wychowywać dzieci.
Ale dreszczyk emocji każdemu jest potrzebny ;] lubie flirtować z facetami, uwodzić ich, bawić sie z nimi.
każdy problem można rozwiązać rozmową...
a, takie pozwolenie sobie na kochanie kogo się chce,daje nam szczęście, możesz kochac kogo chcesz, im więcej miłości w zyciu tym więcej radości.
Bez poczucia moralnego obciążenia, bez przywiązania się tylko do jednego partnera, bo co z tego że kocha więcej kobiet, tacy są faceci (i ja chyba też ;p) jak chce mieszkać i żyć z tobą to chyba coś znaczy... ;]
faceci lubią być woli, jak sami dają się zniewolić to wiesz juz... ;]
promieniotwórcza
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez Paulis20 » 6 kwi 2011, o 17:57

Szczerze to nie sądzę że ten związek ma jakiekolwiek szanse. On kocha inną powiedział Ci to na Twoim miejscu skończyłabym to teraz. Później może być o wiele gorzej bo Ty będziesz o niego walczyła będziesz z każdym dniem kochała go coraz bardziej a on nie będzie tego odwzajemniał a co gorsza będzie myślał o innej...Nie ma nic gorszego niż miłość bez wzajemności także skończ to jak najszybciej i nie odwracaj się za siebie bo tam daleko jest ktoś kto właśnie na Ciebie czeka i TYLKO na Ciebie;) Trzymaj się
Paulis20
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez ABCbielizny » 19 kwi 2011, o 15:05

Wiem że nie ma nic gorszego niż związek bez miłości,wiec wycofaj się z tego póki tylko możesz. Inaczej będziesz tylko cierpiała,a zupełnie niepotrzebnie. Daj znać za jakiś czas jak potoczyły się te sprawy.
ABCbielizny
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez Natuś » 25 maja 2011, o 13:41

No cóż jestem w takiej samej sytuacji. Tylko, że jestem z moim chłopakiem pół roku tylko. Też niedawno mi powiedział, że kocha swoją byłą. Od tego czasu jest raz dobrze, raz zle. Zastanawiam się ile jeszcze wytrzymam...
Natuś
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez dzo » 25 maja 2011, o 19:09

Natuś napisał(a):No cóż jestem w takiej samej sytuacji. Tylko, że jestem z moim chłopakiem pół roku tylko. Też niedawno mi powiedział, że kocha swoją byłą. Od tego czasu jest raz dobrze, raz zle. Zastanawiam się ile jeszcze wytrzymam...


nie pojmuję jak można być z facetem który kocha inną i się do tego przyznaje :shock: :shock: :shock:
dzo
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez jakobieta » 25 maja 2011, o 19:49

Kolega napisał mi wczoraj " jesteś wszystkim co masz" skoro jesteśmy wszystkim co mamy, to szanujmy siebie, bo jak widać chłopak nie szanuje Ciebie, jak można być z kimś 1,5 roku i kochać inną?
Ja na Twoim miejscu rzuciłabym chłopaka. Mało to jest innych na tym świecie?
jakobieta
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez santi » 25 maja 2011, o 20:47

Zostaw go,dziewczyno,chcesz całe życie spędzić z kimś kto otwarcie przyznaje sie do tego,ze kocha inna?
Na poczatku bedzie bardzo trudno Ci,ale z czasem będzie rozstanie bolec coraz mniej i na pewno kiedyś spotkasz kogos kto będzie kochał TYLKO Ciebie.
Trzymam kciuki za podjęcie dobrej decyzji,pozdrawiam :)
santi
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez agusnysa » 26 maja 2011, o 15:35

laski kobiety zasluguja na mezczyzne ktory bedzie ja kochał i wspierał jest tyle zaje***** facetów na tym świecie na co wy jeszcze czekacie az oni wruca do swoich byłych i to wy bedzie porzucone i rozpaczone ja bym na waszym miejscu to pierwsza zakaczyła...
agusnysa
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez karolinat » 6 cze 2011, o 10:39

myślę że powinnaś go zostawić.. bo skoro kocha swoją byłą i na dodatek się z nią spotyka... to nie wróży nic dobrego... po co być w związku w którym tylko jedna osoba jest w pełni zaangażowana i kochająca? daj sobie spokój. tego kwiatu pół światu;) więc szybko znajdziesz kogoś innego. po co cierpieć.
karolinat
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez gitana » 8 cze 2011, o 17:33

Ja po takim wyznaniu napewno nie umiałabym żyć normalnie z tym facetem. Za dużo mam szacunku do samej siebie i nie chciałabym brnąć w to dalej skoro zaangażowana jest tylko jedna strona. Zostaw faceta, a jeśli po rozstaniu dotrze do niego, ze to jednak Ciebie kocha najbardziej (a to też bardzo prawdopodobne, bo się chłoptaś trochę zapomniał w wyidealizowanej przeszłości), trzy razy się zastanów czy warto dać mu tę drugą szansę.
gitana
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez Lily of the Valley » 17 cze 2011, o 16:36

Wiesz, Aldona , nie wiem co on naprawdę czuje, ale możliwe, że po tych 4 latach odżyły w nim nagle wspomnienia ? Może rozmawiał na temat swojej byłej ze znajomym albo widział ją... Ale to nie ma znaczenia, nie możesz tego ciągnąć, bo i po co? Musisz sobie przemyśleć czy chcesz z nim być.
Lily of the Valley
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez Awoqa » 24 cze 2011, o 11:36

Też bym sobie odpuściła:( jeśli kocha swoją byłą tzn. że nie koniecznie będzie kochać Ciebie. Dla mnie związek stracony jest ale może również chodzić o coś innego... kto zrozumie faceta:/
Awoqa
 

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez babeczka » 6 lut 2012, o 10:11

Aldoniuchna - jeśli to była jego pierwsza miłość,to wiesz przecież,że ta pierwsza jest najważniejsza,pamięta się ją zawsze,a jeszcze jeśli wiąże ich coś więcej niż tylko miłość?.
Pewnie mają jakieś swoje tajemnice,serety,może razem dużo przeszli? Chyba,że tamta ma coś,czego Ty nie masz? Porozmawiaj z nim otwarcie.Dowiedz się o co mu chodzi.Po co się nawzajem męczyć i żyć w niepewności,czy jutro np. Ciebie nie zostawi,więc albo sobie wyjaśnicie tę sprawę,albo się rozstańcie,bo tamta zawsze będzie na pierwszym miejscu? Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez chocolate98 » 4 cze 2012, o 15:42

Do miłości nikogo nie da się zmusić. Jeśli on kocha swoją byłą dziewczynę to powinnaś odpuścić. Zdaje sobie sprawę z tego, że będzie to okropne cierpienie dla Ciebie, ale na pewno mniejsze niż bycie z kimś kto Cię nie kocha. Daj sobie szansę bycia szczęśliwą :*
chocolate98
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 cze 2012, o 14:56

Re: MÓJ CHŁOPAK KOCHA SWOJĄ BYŁĄ...

Postprzez mila89 » 4 cze 2012, o 23:53

jakobieta napisał(a):Kolega napisał mi wczoraj " jesteś wszystkim co masz" skoro jesteśmy wszystkim co mamy, to szanujmy siebie, bo jak widać chłopak nie szanuje Ciebie, jak można być z kimś 1,5 roku i kochać inną?
Ja na Twoim miejscu rzuciłabym chłopaka. Mało to jest innych na tym świecie?


dokładnie tak!!!! :angrywife
mila89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 cze 2012, o 23:50
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]