Tajniki makijażu

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Tajniki makijażu

Postprzez Misia » 21 wrz 2010, o 10:54

Tajniki makijażu powinna znać każda kobieta. Przecież My drogie Panie musimy codziennie wyglądać pięknie. Macie jakieś własne tajniki?
Misia
 

Re: Tajniki makijażu

Postprzez madzia89m » 22 wrz 2010, o 11:59

Oj długo by można było opowiadać :) Moim sposobem, który sprawdza się zawsze w awaryjnych sytuacjach (typu nieprzespana noc) jest korektor pod oczy. Ukrywa zmęczenie, rozświetla buzię :) Co do kosmetyków pielęgnacyjnych to staram się nie eksperymentować. Ale jeśli chodzi o makijaż to na tym polu szaleję. Ostatnio znalazłam całą serię poświęconą stylizacjom makijażowym na stronie dourody.pl :) wcześniej nie znałam tego portalu, ale teraz wylądował u mnie z zakładce „ulubione” :) sprawdźcie koniecznie :) pozdrawiam :)
madzia89m
 

Re: Tajniki makijażu

Postprzez dione » 15 paź 2010, o 09:36

nieskromnie powiem, że ja już chyba sporo wiem o makijażu klasycznym, a teraz wiedzę należałoby poszerzyć o tajniki makijażu permanentnego, a że to akurat wymaga dość specjalistycznego kursu, to trzeba znaleźć szkołę, która potrafi dobrze do zawodu linergisty przygotować, najwięcej słyszałam o Centrum Szkolenia New Look, jest najbardziej popularne i sporo dobrych linergistów wyszło z tej szkoły, także może warto spróbować
dione
 

Re: Tajniki makijażu

Postprzez aura » 22 paź 2010, o 11:08

jeżeli chodzi o tajniki makijażu to dobrze jest udać się na jakiś kurs, który pomoże nam dowiedzieć się czegoś więcej na temat jak dzięki makijażowi można poprawić naszą urodę, w szkole Pro Activ widziałam dużo ciekawych kursów wizażu, oprócz tego klasycznego, również makijażu ślubnego, czy telewizyjnego, na tego typu kursach można dowiedzieć się naprawdę dużo ciekawych rzeczy
aura
 

Re: Tajniki makijażu

Postprzez tusia25 » 21 mar 2012, o 20:15

No tak, kursy dobra sprawa, ale jaki wybrac skoro wybor jest ogromny.. Ja tam jak na razie to dorobilam sie tylko książki o makijażu:)
tusia25
 

Re: Tajniki makijażu

Postprzez Kolaboracja » 26 mar 2012, o 11:59

tusia25 a jaka ksiażke masz dobrą o tajnikach?
Kolaboracja
 

Re: Tajniki makijażu

Postprzez Dawid2003_pl » 27 mar 2012, o 12:30

W makijażu ważne są oczywiście różne sztuczki/ tajniki. Niestety potwrzeba jest tez wprawa. Nikt tak dobrze ie zrobi kreski ad powieka jak wprawiona ręka. ..
Dawid2003_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 20:08

Re: Tajniki makijażu

Postprzez tusia25 » 28 mar 2012, o 18:32

Ksiazke mam Akademia Makijazu Katarzyny Kozlowskiej-Kolodziejskiej :) Polecam ja, ale takze popieram dawida, trzeba miec tez wprawe.:)
tusia25
 

Re: Tajniki makijażu

Postprzez Kotek1234 » 28 mar 2012, o 22:33

Ja może nie jestem mistrzem w makijażu, ale coś tam umiem. Stosuję wiecej niż jedną barwę cienia na powieki, a to już chyba nie najgorzej :) No i ładnie to wygląda. Chociaż to i tak nie to samo co wyjdzie spod ręki zawodowej makijażystki.
Kotek1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 28 mar 2012, o 17:49

Re: Tajniki makijażu

Postprzez tusia25 » 20 kwi 2012, o 12:48

no dokladnie, profesjonalista to profesjonalista. Ale tak jak mowilam ksiazki o makijazu naprawde sie przydaja i wiele pomagaja i ulatwiaja:) wszytsko krok po kroku opisane jak zrobic. Takze na youtube mozna zobaczyc sporo. Mozna w kazdej chwili zatrzymac lub cofnac film:)
tusia25
 

Re: Tajniki makijażu

Postprzez reffina » 20 kwi 2012, o 15:35

W internecie też jest masa podpowiedzi, jak się malować, jak dobrać kosmetyki do typu urody...
reffina
 

Re: Tajniki makijażu

Postprzez Malwa100 » 5 cze 2012, o 14:17

Fakt, w necie znajdziesz wszystko
Ja ostatnio z netu uczyłam się jak nakładać podkłady i róże mineralne i spoko :)
Malwa100
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 18:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]