Bezdech senny jak sobie z nim poradzić?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Bezdech senny jak sobie z nim poradzić?

Postprzez JulitkaKorobejko » 23 maja 2017, o 10:20

Cześć,

od pewnego czasu budzę się w nocy i nie mogę złapać oddechu na dosłownie ułamek sekundy;/ miałyście kiedyś taki problem?
wydaje mi się, że to może być z nadmiernego wysiłku, jestem młodą mamą, do tego stosuję dietę bezglutenową, trenuje 4 razy w tygodniu do tego opieka nad dzieckiem, może to byc z przemęczenia, czy może jakieś zmiany alergiczne? byłam u lekarza dostałam tabletki ale nie pomaga.

urządzenie na bezdech http://infoscan.pl/
Avatar użytkownika
JulitkaKorobejko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 maja 2017, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Bezdech senny jak sobie z nim poradzić?

Postprzez dradziszewska » 29 maja 2017, o 12:41

A czy konsultowałaś z dietetykiem swoją dietę? Może warto minimalnie zwolnić z treningiem, jak to mówią: "małą łyżką więcej się najesz".

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Bezdech senny jak sobie z nim poradzić?

Postprzez JulitkaKorobejko » 31 maja 2017, o 21:54

Tak byłam własnie i musze wykluczyć z diety mleko krowie i jajka;/ prawdopodobnie to mnie uczula i organizm wariuje

urządzenie na bezdech http://infoscan.pl/
Avatar użytkownika
JulitkaKorobejko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 maja 2017, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Bezdech senny jak sobie z nim poradzić?

Postprzez Raitera » 13 cze 2017, o 08:56

I co po wykluczeniu już jest lepiej czy nadal powstają takie objawy u ciebie ? ;)
Raitera
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 cze 2017, o 08:50
Lokalizacja: Kielce
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]