Dwoje nie do pary - ktoś czytał?

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Dwoje nie do pary - ktoś czytał?

Postprzez boska » 13 cze 2017, o 20:51

Hej, znajoma polecała mi książkę "Dwoje nie do pary. Rzęsy i nonsensy". M. in. dlatego, że planuję powiększyć biust, a główna bohaterka też decyduje się na powiększenie i opisuje swoje przejścia ;-)
To jakiś debiut literacki więc mam wątpliwości czy ją zamówić, chociaż opis prezentuje się ciekawie... co myślicie?

Chyba ta recenzja mnie przekona :D
"Soczysty autoportret współczesnych związków oczami kobiety niepokornej, pewnej siebie, a jednocześnie złaknionej czułości i ceniącej facetów. »Dwoje nie do pary. Rzęsy i nonsensy« to pełna humoru wiwisekcja współczesnych relacji damsko-męskich, gdzie temat seksu nie jest tabu, a zabiegi medycyny estetycznej pozbawione są demonów. Olivia S. pokazuje nam absurdy, śmieszności i piękne chwile par XXI wieku, nie gloryfikuje żadnej ze stron. Krytycznym okiem patrzy na kobiety i mężczyzn, jednocześnie widząc ich wyjątkowość i mimo cywilizacyjnych zmian, ogromną potrzebę bycia razem. Książka bez lukru, z fantazją i dużą dozą pikanterii".
Paulina Gaworska, czytaj-na-walizkach.pl
boska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 maja 2017, o 15:33
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]