jak zwrócić na siebie uwagę? bardzo się męczę

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

jak zwrócić na siebie uwagę? bardzo się męczę

Postprzez damga » 15 lip 2017, o 22:29

Podobno miłość o pierwszego wejrzenia nie istnieje, ale jak pierwszy raz zobaczyłam Tomka na imprezie u wspólnej znajomej coś we mnie drgnęło i już zostało. Byłam załamana po rozpadzie długiego i poważnego związku i myślałam, że nic takiego mnie już nie spotka. A tu motyle w brzuchu....a dalej nic. Sporo o nim wiem od znajomej i jest niemal uosobieniem mojego ideału.
Jestem typem przypałowca więc walnęłam parę gaf podczas kilku spotkań. Znam go trochę ponad rok. Widziałam zaledwie parę razy przy jakiś okazjach w tłumie znajomych. Nie było okazji poznać się bliżej, a on ciągle siedzi mi w głowie. Nie widzieliśmy się kilka miesięcy i jakoś się nie zapowiada. Nasze drogi coraz bardziej się rozchodzą, a ja nie wiem co robić. Niby ostatnio miałam jakiś cień kontaktu z nim na portalu społecznościowym. Nie wiem czemu o mnie pomyślał.
Może macie jakieś rady jak subtelnie zainteresować go swoją osobą? Nie chcę być natrętem. Nasz kontakt jest tak słaby, że jak się odezwę to nie chcę być odrazu rozczytana jako despaeratka, która chce się umówić. Chciałabym żeby ta znajomość rozwijała się naturalnie, ale wiem, że jak nic nie zrobię to mogę się nie doczekać szczęśliwego przypadku, który pchnął by nas ku sobie. Chcę sprawdzić tą znajomość. Nie chcę żeby ostatnia szansa na szczęśliwe uczucie przeszła mi koło nosa.
Jakieś rady?
damga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 11:03

Re: jak zwrócić na siebie uwagę? bardzo się męczę

Postprzez BlackWolf » 17 lip 2017, o 07:32

Nie masz odwagi lub nie wiesz jak -napisz.
Zwyczajnie, swobodnie, po koleżeńsku.
Wtedy sama zobaczysz czy będzie chętny do rozmowy.
Jeżeli chętnie będzie odpisywał -pozwól mu poznać jaka jesteś.
Przy okazji poznasz też jego.
Jego poglądy, zainteresowania itd.
Nie pisz mu od razu wyznań, bo z pewnością chłopaka spłoszysz.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron