„Moje talenty moje marzenia: Pożegnaj przekonania

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

„Moje talenty moje marzenia: Pożegnaj przekonania

Postprzez marta_k » 28 lip 2017, o 12:42

STOWARZYSZENIE „U ŹRÓDŁA” oraz
OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE

zapraszają 19-22 października 2017 na warsztat Decodingu

„Moje talenty moje marzenia:
Pożegnaj przekonania, pracuj i twórz z pasją"
Prowadzi: Jadwiga Sartys
Dorotko jesteś cudownym dzie


W Życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu" – Dalajlama
Decoding to uświadomienie sobie wzorca zachowania oraz sposobu, w jaki wzorzec jest realizowany w codziennym życiu i jakie są tego skutki.

Na warsztatach "Moje talenty, Moje marzenia" odkryjemy i pożegnamy swoje negatywne wzorce myślowe. Głęboko zaglądniemy do naszego wnętrza, odkryjemy to co było nieświadome, uwolnimy zablokowane emocje. Uświadomimy sobie gdzie byliśmy i dokąd zmierzamy.
Wzmocnimy pozytywne przekonania dotyczące nas samych i naszej drogi życiowej. Dotrzemy do tego, co nam w życiu przeszkadza, a co nas wspiera, do swoich talentów, pasji, marzeń i zaczniemy je realizować.

Zbudujemy nowy obraz siebie, uświadomimy sobie sens minionych zdarzeń, a to da nam:
• większą akceptację i docenienie swojej wartości;
• pożegnanie poczucia winy z powodu porażek i braku sukcesów;
• poczucie wewnętrznego spokoju i spełnienia w życiu;
• pracę która daje zadowolenie i radość;
• satysfakcję z tworzenia pięknych rzeczy dla innych;
• pogodę ducha z poczucia sensu życia

Jeżeli w tym momencie dzieje się w Twoim życiu coś, co zakłóca Twoje szczęście- przyjdź i uświadom sobie tego przyczynę .
Jeżeli czujesz, że przez wiele lat kontynuujesz jakiś wzorzec swojej rodzinny i jesteś już tym zmęczony- przyjdź i uwolnij się od niego.
Jeśli poszukujesz pracy lub wykonujesz pracę bez radości, chcesz odkryć swoją pasję, otworzyć własną firmę, potrzebujesz uświadomić sobie czego naprawdę chcesz lub wzmocnić to, co budzi w Tobie entuzjazm i zacząć robić to, co kochasz na większą skalę- zapraszam.

Decoding jest metodą, która łączy różne techniki pracy z umysłem i emocjami, m.in. hawajskie mapy relacji i komunikacji, metodę skojarzeń techniką kończenia zdań Nathanela Brandena, arte-terapie, uwalnianie emocji poprzez bycie obserwatorem Davida R. Hawkinsa oraz inne drogi, służące samopoznaniu i doskonaleniu własnego rozwoju osobistego.
Jest metodą autorską, która powstała w trakcie osobistych doświadczeń oraz kilkunastoletniej praktyki coachingowej z ludźmi wychodzącymi z negatywnych wzorców myślowych.

Przyszliśmy na świat żeby doświadczać życia - z bagażem spraw do załatwienia i w środowisko, które miało nam pomóc i być przyjazne.. Uwierzyliśmy we wszystkie historie opowiedziane i pokazane przez najbliższych, przyjęliśmy je jako swoje prawdy i zgodnie z nimi żyliśmy. Ale czas się obudzić! Odkryć to czego nie byliśmy świadomi i zmienić swoje przekonania o sobie i swoim życiu. Wzmocnić w nas to co piękne.
Wystarczy:
1. Odkryć jaki powielamy wzorzec - ponieważ zmienić można tylko to co sobie uświadamiamy, że gramy.
2. Podjąć decyzję o chęci zmiany.
3. Uświadomić sobie, że powielanie czyjegoś wzorca i realizowanie go w swoim życiu nie przynosi nam korzyści, a zamiana go na bardziej wspierający spowoduje, że wrócimy do wewnętrznej radości i spełnionego życia.
Decoding jest metodą, która:
- pozwala na odkrycie przekonania,
- uświadamia, w jaki sposób wzorzec realizowany jest w codziennym życiu,
- prowadzi do zmiany negatywnego nawyku myślowego.
Skutkiem tego procesu jest głęboka i pozytywna przemiana życiowa.
Jadwiga Sartys
Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy nad własnym rozwojem. Z pasją pomagam sobie i innym w docieraniu do blokujących wzorców myślowych i przekonań. Moim darem jest skuteczne docieranie do zakodowanych w podświadomości dawno zapomnianych historii. Robię to poprzez luźną rozmowę, uważne słuchanie i prowokacyjne zadawanie pytań oraz grę w skojarzenia, dzięki czemu każdy sam odkrywa i zamienia swoje wzorce.
Doświadczyłam m.in.:
Tańca Hula, Rytuałów Huny na Hawajach, jogi, Tantry Miłości, tanga, chodzenia po żarach, Swetlodge’a, żywienia w/g Pięciu Przemian, rebirthingu, ustawień Helingerowskich, arteterapii, spotkań z szamanami z Peru, ze Starszyzną Babć, lotów na paralotni, malowania obrazów Vedic Art, warsztatów rozwoju osobistego oraz wyjazdu z dziećmi z domu dziecka do Eurodisneyandu i robienia dzieciom zabaw choinkowych, wręczania paczek świątecznych i doświadczania ich wielkiej radości.
Odkryłam swoją pasję. Stworzyłam własną metodę docierania do negatywnych przekonań i wzorców myślowych którą nazwałam Decoding. Metoda ta powstała z połączenia wielu technik których nauczyłam się na warsztatach i kursach nauczycielskich i cieszę się, że mogę się nią dzielić.


Opinie po warsztacie Decodingu:
"To pierwsza metoda, która dała tak szybkie i pozytywne skutki w moim życiu. Polecam wszystkim, którzy szukają skutecznych i szybkich rozwiązań w swoim życiu."
Jarek

„Głębokie emocje i odkrycia, towarzyszące rozmowom z Jadwigą są zawsze dla mnie potwierdzeniem, że metoda
jest niezwykle skuteczna, a ulga i spokój, będące efektem sesji są wyraźnie odczuwalne.”


DATA:
19-22.X. 2017

ROZPOCZĘCIE:
19.X o godz. 18 kolacją (czwartek)

ZAKOŃCZENIE:
22.X o godz. 14 obiadem (niedziela)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU:
650 zł

CENA POBYTU:
wyżywienie 65 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)
noclegi- w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc

UWAGA:
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/warsztatowe

RABATY:
50 zł zniżki dla uczestników, którzy wpłaca zaliczkę w terminie do 31.VIII.2017

KONTAKT:
[email protected] ,
biuro: 0662759576
Jacek Towalski 0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366,

ZAPISY:
1. konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
3. wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4. zaliczkę w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 19-22.X.2017”.
Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP
marta_k
Fajna Kobietka
 
Posty: 215
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron