Warsztat dla par: Ładujemy baterie związku.

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Warsztat dla par: Ładujemy baterie związku.

Postprzez marta_k » 29 sie 2017, o 11:01

Ten warsztat jest przeznaczony dla wszystkich par - niezależnie od tego, czy dopiero się poznały, czy są razem od zawsze. Czy to nie zadziwiające, że poważny związek może zapewnić nam zarówno poczucie niezwykłej radości i błogości, co obciążać wrażeniem banalności i ciężarem odpowiedzialności?

Często pozwalamy na to, żeby nieuniknione obowiązki dnia powszedniego w naszym życiu zabieały nam energię naszego związku, a w efekcie czujemy się przytłoczeni naszym wspólnym życiem. Relacje stają się buforem, pomagającym nam radzić sobie z wyzwaniami naszego stylu życia i nagle nasz związek zmienia się w skuteczny zespół dobrze radzący sobie z wyzwaniami i kryzysami, ale głęboka czułość, przyjemność i emocje stopniowo gdzieś znikają.

Czy chcemy tylko jakoś przeczekać nasze wspólne życia czy raczej wolelibyśmy, aby było ono najlepsze, jakie tylko może być? Zdrowe relacje mogą stanowić podstawę do tego, aby osiągnąć cały nasz potencjał, urzeczywistnić nasze marzenia i stać się przestrzenią z wieloma możliwościami. Zastanówcie się, ile uwagi poświęcamy na ładowanie naszych urządzeń elektronicznych! A może warto znaleźć okazję, warunki i uwagę dla siebie i naszego partnera, by naładować umysł pomysłami, technikami i inspiracjami dla podsycenia dalszej przyjemności i rozwoju?

“Ładujemy baterie w związku” to weekendowy warsztat z dala od codziennego otoczenia, na którym będziecie mogli odbudować łączącą Was wieź i spotkać się z partnerem w miłej i serdecznej przestrzeni. Wraz z partnerem będziecie mieli okazję usłyszeć, przypomnieć sobie, dlaczego kiedyś zdecydowaliście się być razem, zastanowić się nad jakością, atrybutami i zachowaniami, które u siebie cenicie, dowiedzieć się co was różni i nauczyć się w jaki sposób można te różnice celebrować zamiast uważać za Trudności nie do pokonania.


Zapewniam bezpieczną, przestrzeń wolną od ocen, tak byście mogli poznać się z prawdziwie i pogłębić intymną więź. Nauczycie się praktyk, które wspierają komunikację intymną, a także wypowiadać "niewypowiedziane" i być dla siebie nawzajem kochającym świadkiem. Będziecie mieli okazję zbadać, na ile jesteście elastyczni w zakresie kontroli i podporządkowania w związku, poprosić o to, czego naprawdę chcecie i rozpocząć proces tworzenia planu tego, czego oczekujecie od swojego związku.

W czasie warsztatu jest czas na teorię i wiedzę, zaproszenie do ćwiczeń i praktyki, a także czas na wspólny relaks. Zajmę się wszystkim, co broni wam dziś dostępu do przyjemności, dzięki czemu odnajdziecie w sobie łagodność i zachowacie na przyszłość poczucie większej więzi i mocy. Będziecie inspirować i otrzymacie inspirację będąc częścią grupy złożonej z samych par, par zdecydowanych zainwestować w swoje relacje, szukających sposobów radzenia sobie z wyzwaniami współczesnych związków i dążących do poprawy jakości ich wspólnego życia.

NA CZYM POLEGA INNOŚĆ I WYJĄTKOWOŚĆ TEGO WARSZTATU?
Jesteście prowadzeni przez serię ćwiczeń i wychodzicie z punktu oddzielenia, po to by dojść do punktu miłosnego zrozumienia i połączenia.

Ten warsztat oferuje bardzo praktyczne i racjonalne pomysły i porady, które każda para może zastosować we własnym związku. W głębi rzeczy celem weekendu jest by każda para określiła czym jest dla nich prawdziwa intymność; Jak możemy uszanować nasze pragnienia, doprowadzając jednocześnie do skutku przymierze piękna i wartości? Każda para otrzyma wsparcie przy opracowywaniu indywidualnych sposobów wzbogacania wspólnego życie.

JAKICH METOD UŻYJEMY?
Struktura i treść tego warsztatu wzięły się z moich 16 lat studiów i pracy nad tematyką seksualności, intymności i relacji, z własnego doświadczenia bycia w związkach, a moje praca zakorzeniona jest w wiedzy z zakresu psychoterapii, coachingu, edukacji seksualnej, tantry i bioenergetyki.

Szkolenie łączy teorię i strukturę terapii seksualnej i seksuologii z praktykami i dyscyplinami pochodzącymi z innych tradycji, takich jak Tantra i święta seksualność Indian Ameryki Północnej. Prowadząc prywatną praktykę w Wielkiej Brytanii współpracowałam z wieloma parami i pomagałam im poprawić i rozwinąć porozumienie oraz prowadziłam warsztaty dla par w ramach Shakti Tantra Wielkiej Brytanii.

Jestem niezmiernie szczęśliwa mogąc dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi parami, które chcą zainwestować w siebie, by móc lepiej pojąć czego naprawdę pragną. Moją pasją jest wspieranie par i poddawanie im sugestii i pomysłów, które pomogą im się wyrwać z rutynowych schematów dnia powszedniego i przeżyć więcej wyjątkowych chwil przyzwolenia i inspiracji, iskrzących, ekscytujących i seksownych interakcji, oraz znaleźć motywację do dalszych poszukiwań sposobów na brak natchnienia. Rozumiem wiele z wyzwań, z którymi borykają się dziś związki, a moim zamiarem jest zorganizowanie podwalin bezpiecznej przestrzeni, w której pary będą w stanie zobaczyć, jak same siebie ograniczają, a także znaleźć proste sposoby na odmianę, które mogą wdrażać każdego dnia by aby ich życie zyskało na jakości.


OPIS ZAJĘĆ:
Będziecie mieć czas na naukę, ćwiczenia i praktyki, czas na refleksję i dokonanie bilansu, a nawet trochę czasu na relaks. Wszystkie oferowanie formy aktywności są zaproszeniem, możecie się zaangażować w stopniu, który będzie komfortowy dla Was obojga, nagość nie jest wymagana, a cała praca jest wykonywana w parze.

Ten warsztat pozwoli Wam doświadczyć wzrostu osobistego, a także wzrostu Waszego związku.

To warsztaty na poziomie podstawowym, kolejne poziomy zostaną zorganizowane, gdy tylko zgłosi się wystarczająco dużo par, które będą pragnęły kontynuować te eksploracje.

Zapraszam wszystkie pary (i te wieloletnie, i nowe), w każdym wieku.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:
3 - 5.XI.2017

ROZPOCZĘCIE 3.XI (piątek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE 5.XI (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
700 zł

RABAT
100 zł rabatu dla uczestnikow V Festiwalu Tantry

CENA POBYTU
Wyżywienie: 65 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc

KONTAKT:
Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: [email protected]

UWAGA:
Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo - warsztatowe
Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczki nie zwracamy!!!
W razie zwrotu zaliczki, ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne
ZAPISY:
Konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
Zaliczkę w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego "Tu i Teraz" z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: "zaliczka za pobyt 3-5.XII.2017".
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW
marta_k
Fajna Kobietka
 
Posty: 215
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron