Samotność

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Samotność

Postprzez Kogumafull » 7 cze 2012, o 21:59

Mam problem..... w ostatnich dniach brak mi strasznie drugiej osoby, wsparcia, przytulenia itp... dziwne jest to że chce z kimś być a boje się wiązać.. Co robić? :(
Kogumafull
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 21:49

Re: Samotność

Postprzez mamajulci » 9 cze 2012, o 15:35

Z tego co mi wiadomo człowiek to zwierze stadne więc z Tobą wszystko wporządku. ;)
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Samotność

Postprzez mycha25 » 9 cze 2012, o 19:20

Niestety samotność czasem nas dopada i nie jest to fajne.Ty przede wszystkim musisz pozbyć się lęku przed związkami.Wiesz skąd się to bierze?Masz jakiś powód by się bać?Spróbuj zostawić te lęki za sobą i otwórz się na nowe znajomości.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Samotność

Postprzez Kogumafull » 13 cze 2012, o 17:55

Może bierze się to z tego że ktoś kiedyś mnie mocno zranił... nie wyobrażam sobie powtórki z rozrywki, chociaż każdy musi dostać kopniaka od życia (solidnego)
Kogumafull
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 21:49

Re: Samotność

Postprzez mycha25 » 13 cze 2012, o 18:32

Chyba każda z nas była przez kogoś skrzywdzona.Ten rozdział musisz zamknąć i iść dalej.Nie każdy facet jest palantem i musisz to sobie uświadomić bo możesz wiele stracić.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Samotność

Postprzez Nala » 13 cze 2012, o 19:29

Rozumiem Cię doskonale, Kobietko. Ja też całkiem niedawno zostałam bardzo mocno skrzywdzona. I to nie był pierwszy raz. A ten ostatni obiecywał, że nigdy tego nie zrobi. I dał mi naprawdę mocnego kopniaka. Szczerze mówiąc myślałam, że się nie pozbieram, że już nie poskładam serca. I co? Daje radę! Wiem, że droga do zaufania komuś jest strasznie długa, ale jest to możliwe. Naprawdę w to wierzę. A samotność? Czasem doskwiera każdemu, ale mija. Gdy spotkasz kogoś właściwego, będzie lepiej.
Jakbyś chciała kiedyś porozmawiać to pisz! :)
Nala
 

Re: Samotność

Postprzez ppaula » 14 cze 2012, o 12:47

Musisz się przełamać, to że ktoś Cię wcześniej zranił, nie oznacza, że każda kolejna osoba zrobi tak samo. Kto nie ryzykuje ten nie ma:) Nie ma też co szukać kogoś na siłę, jeśli czujesz się samotna zacznij spędzać więcej czasu z bliskimi, z rodziną przyjaciółmi albo i nawet dawnymi znajomymi. Wychodź do ludzi:) na pewno znajdziesz wreszcie swoją drugą połówkę nie ma się co zamartwiać, bezczynnie siedząc w domu:)
ppaula
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 12:26

Re: Samotność

Postprzez Kogumafull » 14 cze 2012, o 16:18

Czyli bez ryzyka niema zabawy.. od razu mam lepszy humor :):) Precz FRAJEROM!
Kogumafull
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 21:49

Re: Samotność

Postprzez mycha25 » 16 cze 2012, o 17:57

No pewnie!Na drzewo z nimi!!! Przez to że tamten Cię zranił to on coś cennego stracił a nie Ty!

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Samotność

Postprzez Kogumafull » 18 cze 2012, o 09:47

Śmieszą mnie faceci którzy ranią nas, mówią że z nami koniec a po miesiącu lub dwóch łaszą się by nadal z nimi być....
Kogumafull
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 21:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]