Różnica w wieku.

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Różnica w wieku.

Postprzez Pletwa » 15 cze 2012, o 17:29

Jest pewna ładna Panna która mi się podoba i ja jej w sumie też. Różnica w wieku to 4 lata (z tym że ja jestem tym młodszym :P) Czy to nie będzie wyglądało dziwnie jeśli zaczniemy ze sobą być?
Pletwa
 

Re: Różnica w wieku.

Postprzez pstro » 15 cze 2012, o 21:59

Chciałam napisać, że 4 lata to nie różnica, ale to nieprawda. Zależy to od tego ile macie lat, jeśli Ty 16 a ona 20 to to jest przepaść, jeśli ty 24 a ona 28 to już lepiej, jeśli ty 30 a ona 34 to w ogóle nie ma różnicy wieku. Czytam teraz taka książkę Anny Szepielak Dworek pod Lipami, gdzie ona ma 35 a on 46 lat. Niby kiedyś normalna różnica wieku. a nawet nie tak duża. Ale... Ona chce mieć dzieci, bo jeszcze może i zegar biologiczny cyka, a on nie, bo już ma z pierwszego małżeństwa. To poważny rozdźwięk i może zniszczyć parę. Więc zastanów się czego może chcieć kobieta w jej wieku i spytaj się czy możesz jej to dać. Wtedy będziesz wiedział czy pasujecie .
pstro
 

Re: Różnica w wieku.

Postprzez Pletwa » 16 cze 2012, o 06:02

11 lat, a 4 lata to jednak różnica. O coś takiego akurat się nie martwię, tylko o to jak to by wyglądało na tle społecznym. Jakoś rzadko widuje się pare gdzie facet jest starszy od babki,a co dopiero z różnicą wieku 4 lata. Ja mam ~21lat
Pletwa
 

Re: Różnica w wieku.

Postprzez mycha25 » 16 cze 2012, o 17:44

Cztery lata to nie taka znów wielka różnica.Jeśli się dogadujecie,dobrze ze sobą czujecie to jaki problem?A co do ludzkiego gadania to ludzie zawsze będą gadać i zawsze znajdą sobie jakiś powód do gadania o innych więc tym bym się na Twoim miejscu w ogóle nie przejmowała.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Różnica w wieku.

Postprzez Pletwa » 16 cze 2012, o 17:54

Pletwa napisał(a):Jakoś rzadko widuje się pare gdzie facet jest starszy od babki

Co ja pisze w ogóle :P

Zna ktoś takie przypadki jak tu u mnie? W sensie, że różnica wieku odwrotna do przyjętych norm?
Pletwa
 

Re: Różnica w wieku.

Postprzez mycha25 » 16 cze 2012, o 19:28

Pewnie że znam.W tych czasach to nie jest znowu taka rzadkość.W takich związkach najważniejsze chyba jest to żeby facet był dojrzały i nie zachowywał się jak dzieciak.Ty chyba za bardzo się przejmujesz tym wiekiem.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Różnica w wieku.

Postprzez Masjaa » 17 cze 2012, o 12:17

4 lata to nie dużo ale zgadzam się z Pstro że zależy ile ma się lat. ja byłam w związku z 12 lat starszym facetem i wcale tej różnicy nie czułam.... no może przy spotkaniach z jego znajomymi hehe ;)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Różnica w wieku.

Postprzez Nala » 20 cze 2012, o 14:58

Pletwa napisał(a):Czy to nie będzie wyglądało dziwnie jeśli zaczniemy ze sobą być?


Wyglądało? A od kiedy to związek jest na pokaz i żeby 'dobrze wyglądało'. Może to być nawet 40 lat różnicy. Ważne, że się dogadujecie i jesteście na tyle odpowiedzialni i dorośli żeby zdecydować się na taki związek.
Nala
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron