dziwny związek...

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

dziwny związek...

Postprzez Annna » 14 cze 2012, o 21:25

Hej...
Nie wiem co mam ze sobą zrobić;/
Jestem w związku już praktycznie 3 rok. Mam 25 lat, mój partner jest rok ode mnie starszy.
Jest między nami dziwnie. Może to zabrzmieć dziwnie ale chyba nie dorośliśmy do związku.
Krzysiek czasem się dziwnie do mnie odzywa, traktuje jak kogoś obcego. Jego ojciec jest alkoholikiem, możliwe, że ma jakąś traumę z dzieciństwa o której nie wiem...
Czasem potrafi być czuły, kochający, a w pewnym momencie zaczyna mieć do mnie pretensje dosłownie o byle co, o to, że nie jest założony worek na śmieci, o to, że chalpnęłam niechcący w jego komputer. Potrafi godzinami prawić mi kazania na temat tego co mu się nie podoba.
Wiem, że nie jestem idealna, ale kurdę, staram się... Boli mnie jego zachowanie, potrafi przez kilka dni się do mnie nie odzywać, a później przyjść jak gdyby nigdy nic. Może po prostu staram się być dla niego za dobra.
Ostatnio mi powiedział, że nie powinnam się wtrącać w jego życie, że powinniśmy mieć swoje odrębne sprawy...
Dodam, że on pracuje całymi dniami i wraca bardzo późno, więc gotuję mu, sprzątam, piorę.
Czasem czuję, że powinnam poszukać kogoś innego. Jestem w związku i jestem samotna, czuję, że jedynymi osobami z którymi mogę pogadać jest rodzina. Jeśli mam problem to z Kryzśkiem nie bardzo da się pogadać, bo uważa, że fantazjuję i wymyślam problemy.
Zarzuca mi że go nie wspieram i go nie rozumiem.
Annna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 21:11

Re: dziwny związek...

Postprzez mycha25 » 16 cze 2012, o 17:52

Jeżeli czujesz że ten związek nie daje Ci szczęścia i nic nie da się z tym zrobić to powinnaś dać sobie z nim spokój.Związek nie jest po to żeby się w nim męczyć.Druga osoba powinna nas wspierać a nie ciągle krytykować.Przeanalizuj to wszystko jeszcze raz i zastanów się czy da się jeszcze coś uratować.A jeśli dojdziesz do wniosku że to się nie uda to zakończ to i idz dalej.Powodzenia :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: dziwny związek...

Postprzez Nala » 20 cze 2012, o 15:05

Zgadzam się z Mychą. Po co tkwić w związku, który nie daje Ci szczęścia? Po co angażować się w coś co jest dla Ciebie męczarnią? Wyobrażasz sobie życie z tym facetem? Całe życie? Pamiętaj, że masz je tylko jedno. Zastanów się dobrze czy warto je poświęcać dla kogoś, kto w ogóle nie daje Ci szczęścia. Rozumiem, że miał trudne dzieciństwo, ale jeśli będziesz chciała zakończyć ten związek, nie miej skrupułów. My, Kobiety, często jesteśmy po prostu za dobrze. Facetom jest z nami za dobrze. Oni myślą, że te wszystkie rzeczy, które robimy są naszym obowiązkiem, a to jakie jesteśmy dla nich jest normalne. Nawet nie wiedzą jak bardzo się mylą. Jest dużo Kobiet, które zapewne nieźle dały by im 'popalić'. Moim zdaniem powinnaś przestać robić wszystko dla niego i za niego, a zrobić tak żeby Tobie było dobrze! Jeśli nie zrozumie, zastanów się dobrze nad tym związkiem. Pamiętasz jak to jest być szczęśliwą? Przecież możesz być!
Nala
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]