Chleb domowy

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Chleb domowy

Postprzez gosik » 22 cze 2011, o 22:51

Zdaje sobie sprawe,ze przewazaja na tym forum kobietki mlode i mlodziutkie ale moze,ktoras piecze sama chleb w domku?Chcialabym sie dowiedziec czy pieczecie w piekarniku czy w maszynach do chleba i czy same robicie zakwas czy pieczecie na drozdzach?Mam problem z zakwasem,jakos mi nie wychodzi.Pieke chlebek w piekarniku ale mysle o zakupie maszyny do chleba,wtedy zrezygnowalabym z kupowania chleba wogole.Do tej pory pieke chlebek w wekendy,ale kto wie co bedzie kiedys?Jak macie jakies porady to poprosze.Jestem fanka kilku blogow ,nie wiem czy moge je wymienic z nazwy ale sproboje choc ten ulubiony najbardziej...whiteplate...to nazwa bloga,znajdziecie w necie,od samego czytania i ogladania zdjec slinka cieknie i czlowiek robi sie glodny.
gosik
 

Re: Chleb domowy

Postprzez dione » 1 wrz 2011, o 17:36

Niedawno zainteresowałam się tematem samodzielnego wypieku chleba. Ale jednak wydaje mi się, że najwygodniej byłoby kupić sobie wypiekacz. I tutaj niestety jest problem, który wybrać. Ten wydaje mi się całkiem sensowny: http://magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kat ... rod=176244 Mam nadzieję, że uda mi się w nim wypiec prawdziwy, domowy chleb :)
dione
 

Re: Chleb domowy

Postprzez fosia » 21 cze 2012, o 11:32

Ja niestety jestem antytalentem jeśli chodzi o gotowanie. Moje koleżanki w pracy ciągle opowiadają co zrobiły same i wymieniają się przepisami, teraz zapanowała moda na pieczenie chleba w domu. Postanowiłam więc kupić sobie specjalny wypiekacz, podobno nie ma bata żeby nie wyszło

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
fosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 11:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]