Zakochałam sie, jemu zależy na innej, która go nie chce

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zakochałam sie, jemu zależy na innej, która go nie chce

Postprzez magdaaa1234567890 » 22 cze 2012, o 11:33

Zakochałam sie, jemu zależy na innej, która nic nie czuje do niego, nie chce z nim być. Mam walczyć i cierpliwie czekać?
Znamy się już od jakiegoś czasu. Spotykaliśmy się krótko, bo ja musiałam wyjechać na długo. Rozstaliśmy się bo uznaliśmy że tak będzie łatwiej. Jak wróciłam, po paru miesiącach powoli odnawialiśmy kontakt. Początkowo jako kumple do rozmowy, bo zawsze dobrze się rozumieliśmy. Jednak szybko pojawiła się dawna namiętność. Zaczęliśmy się spotkać, całować, pieścić itd. Było lepiej niż wcześniej. Nagle on spotkał swoją byłą, która mieszka daleko. Do tej pory utrzymywali kontakt telefoniczny tylko, około 3 lat. Nie spotykali się. Teraz on twierdzi że o niej nie zapomniał i chcę z nią być. Ona z nim nie, bo nic nie czuje. Chce się tylko kumplować jak do tej pory. On ją zranił bardzo. Staram się z niego jak najwięcej wyciągnąć informacji, więc dlatego nie wściekam się kiedy mówi o niej. Nadal utrzymujemy kontakt, ale bez pieszczot. On mi ufa i zwierza się.

I teraz pytanie. Mam o niego walczyć i cierpliwie czekać? Wiem że jest osobą bardzo niezdecydowaną. Często nie wie czego chcę i zmienia zdanie. Ucieka kiedy ma za dużo na głowie, a teraz ma bardzo dużo z różnych sfer życia. Więc się łudzę, że mu przejdzie. Myślę, że jak ją spotkał to mu się przypomniały beztroskie czasy z przeszłości, które chcąc nie chcąc kojarzą mu się z nią, bo byli razem wtedy (przez 2 lata). To była jego 1 miłość. Znowu ze sobą rozmawiali i ona traktuje go jak kolegę. Ja z kolei zakochałam się jak nigdy wcześniej, a było ich paru. Mam 27 lat, on też. Pomóżcie, proszę.
magdaaa1234567890
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 cze 2012, o 11:31

Re: Zakochałam sie, jemu zależy na innej, która go nie chce

Postprzez Masjaa » 22 cze 2012, o 12:17

Witaj, sama nie wiem co bym zrobiła... czyli on teraz na tamtą nastawiony? a jak z Tobą się spotykał, i były bliższe kontakty to co tak bez żadnych emocji z jego strony ? rozmawialiście o tym? on wie co Ty do niego czujesz? może poczekaj trochę, pokaż że Ci na nim zależy ale nic na siłę, przecież do uczuć nikogo nie zmusisz.... mam nadzieję, że wszystko się ułoży :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Zakochałam sie, jemu zależy na innej, która go nie chce

Postprzez mycha25 » 22 cze 2012, o 15:21

Chcesz teraz czekać aż mu się tamta odwidzi i wtedy być może na nowo zainteresuje się Tobą?Daj spokój dziewczyno!Sama piszesz że on jest niezdecydowany a z kimś takim raczej ciężko się żyje.No i załóżmy że jednak wreszcie zdecyduje się być z Tobą.A jaką masz pewność że znowu nie pojawi się na horyzoncie jakaś jego była do której na nowo zapała uczuciem?myślę że powinnaś pozostać z nim jedynie na stopie przyjacielskiej i szukać szczęścia przy kimś innym bo z nim może byc różnie.Powodzenia

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron