Krwawienie przed miesiączką.

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Krwawienie przed miesiączką.

Postprzez Misqa123 » 8 sty 2018, o 18:26

Witam,
Na 4, 5 dni przed okresem wystąpiło u mnie krwawienie, które trwało 3 dni. Było obfite, podpaski wymieniałam, co 1,5, 2 godziny, krew była wodnista, jaśniejszego koloru niż podczas okresu, pojawiły się też skrzepy dł. ok. 5 cm. Brzuch mnie nie bolał. 4 dnia (dzień w którym planowo powinnam dostać okres) w ciągu dnia krwawienie nie wystąpiło, dopiero na wieczór zaczęło boleć mnie podbrzusze tak jak zwykle przed miesiączką i pojawił się okres, przebiega tak jak zawsze. Co mogło być przyczyną krwawienia przed okresem? Do lekarza wybieram się już po miesiączce, ale przyznam szczerze, że denerwuję się, bo nigdy wcześniej tak nie miałam. Dodam, że niedawno zaczęłam współżycie, ostatni stosunek był 9 grudnia, oczywiście z prezerwatywą (nie stosuję antykoncepcji homonalnej), 10 grudnia dostałam okresu, tak więc nie ma to raczej związku z ewentualną ciążą. Czy któraś z Was miała może kiedyś podobny problem?
Misqa123
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 13:56
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników