jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez mika537 » 14 mar 2012, o 15:33

dziewczyny mam sprawę:)
potrzebuję jakiegoś dobrego preparatu przeciw zaskórnikom, może znacie jakieś naprawdę dobre, które wam pomogły:)? czekam na propozycje i z góry dziękuję!
mika537
 

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez pomcia » 14 mar 2012, o 22:39

A coś stosujesz obecnie? Na zaskórniki to może delikatny peeling?
pomcia
 

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez mika537 » 14 mar 2012, o 23:22

stosuję peeling regularnie, jestem w trakcie zabiegów u kosmetyczki i właśnie radziła, żebym zaopatrzyła się w jakiś dobry preparat "zwalczający" zaskórniki ktore niesamowicie mnie denerwują:) chciałam od was usłyszeć jaki jest naprawdę dobry, może macie z jakimiś już doświadczenie:)?
mika537
 

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez ofetowa » 21 cze 2012, o 01:58

Najlepiej oczyścić pory u kosmetyczki a potem pracować nad ich zmniejszeniem bo kosmetyków które naprawdę wyciągną zaskórniki w rzeczywistości nie ma ;/

http://ofetowa.blogspot.com
Blog o urodzie: Makijaże, recenzje kosmetyków, porady i inne
Avatar użytkownika
ofetowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 01:33

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez kobietka77 » 23 cze 2012, o 16:26

Kiedyś słyszałam, że dieta ma spory wpływ na nasza cerę, ale nie mam pojęcia co jeść, żeby pozbyć się niedoskonałości skóry.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez apollo » 9 paź 2014, o 12:17

Dieta? Wątpię - kiedy walczyłam z trądzikiem jadłam bardzo normalnie, to bardziej genetyczne moim zdaniem, a całkowite wyeliminowanie problemu wymaga większej kuracji. Środek nazywa się Iqface, kuracja trwa kilka tygodni, ale po niej powinno się wyeliminować w zasadzie wszystkie ślady - u mnie później już problem nie powrócił. Tylko nie oczekujcie, że po jednym dniu wszystko będzie wyglądało idealnie - nie będzie.
apollo
 

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez Hadassa » 9 paź 2014, o 12:36

Tu się z Tobą nie zgodzę. Są produkty które powodują więcej "wyprysków" na nasze twarzy
Tak samo jak choć by picie 2 l wody tez ma wpływ na naszą cerę.
Na cały nasz organizm powinno się działać zewnętrznie, jak i wewnętrznie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez apollo » 27 paź 2014, o 13:36

No niby tak, ale u mnie zmiana diety nawet w przepływie miesięcy nie dawała efektów - skóra cały czas wyglądała źle, była fatalna pod względem pielęgnacji. Dopiero po dłuższej kuracji faktycznie zmiany przyszło - to działało od wewnątrz.
apollo
 

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez mróweczka » 27 paź 2014, o 14:42

dla mnie jedyny sprawdzony i skuteczny sposób na zaskórniki to oczyszczanie. do tego kosmetyki naturalne i jest pięknie. Płyn micelarny, mydło allepo i SPAM i nos nie ma plamek

Ostatnio edytowano 27 paź 2014, o 14:51 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
mróweczka
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 13:39

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez Jagoda123 » 27 paź 2014, o 21:53

Któryś z kwasów jest dobry. Ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć, który to.
Avatar użytkownika
Jagoda123
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 10:43

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez DamaPik » 29 paź 2014, o 20:16

ja od kilku lat robię sobie zimą kurację kremem Triacneal Avene. Skóra jest po nim gładka, oczyszczona, pory zwężone. U mnie spisuje się świetnie, tylko trzeba pamiętać o filtrach, bo mogą powstać przebarwienia.
DamaPik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 paź 2014, o 20:08

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez Natka92 » 31 paź 2014, o 18:56

Najlepsze są jakieś pianki i żele oczyszczające, ja stosuję je codziennie wieczorem, rano nakładam tylko tonik. Do tego regularne peelingi przeciw zaskórnikom i wypryskom i jest ok :)
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez marekwisniewski0 » 5 lis 2014, o 12:49

Pianki i żele oczyszczające to najlepszy sposób na walkę z zaskórnikami, dobry jest też krem Cosmelan, który zalicza się do kosmetyków naturalnych, które są zdrowsze. Za pomocą kremu można też usunąć przebarwienia skórne.

Ostatnio edytowano 5 lis 2014, o 13:05 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
marekwisniewski0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 maja 2014, o 10:13

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez Lagenko_pl » 17 lis 2014, o 11:49

Mydło z Aleppo także bardzo dobrze działa na wszelkie niedoskonałości w kwestii pielęgnacji skóry twarzy,stopniowo eliminuje nie tylko zaskórniki ale także i drobne krostki czy przebarwienia.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez Specjalista Aspazji » 2 gru 2014, o 21:33

Zaskórniki możesz usunąć w gabinecie dermatologicznym. Będzie to złuszczanie kwasami, np. glikolowym w wysokim stężeniu, pirogronowym, mlekowym czy salicylowym, czy też mikrodermabrazja, gdzie daje to efekt złuszczania naskórka i pobudza produkcję kolagenu. Przeważnie robi się pięć zabiegów co dwa tygodnie.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez halinamii » 31 gru 2017, o 16:38

Serum Normacne na rozszerzone pory :) Polecam, używam i mi pomaga na pory i dzięki temu nie pojawiają się zaskórniki :)
halinamii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30 gru 2017, o 16:53

Re: jaki preparat najlepszy na zaskórniki?

Postprzez Danuta8787 » 25 sty 2018, o 15:03

Oczywiście, że dieta ma wpływ - produkty ostre, nabiał, mięso nie są dobrym wyborem, gdy walczymy z problemami skórnymi. Oczywiście należy też pić dużo wody. :)
Danuta8787
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 sty 2018, o 14:42
Lokalizacja: Biała Podlaska
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników