Bielizna na ślub

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Bielizna na ślub

Postprzez Hania26 » 15 lis 2010, o 16:14

Moja przyjaciółka ma ślub w kwietniu. Pomyślałam, żeby sprawić jej jakiś ładny komplecik na Gwiazdkę, który mogłaby założyć w ten niezwykły dla niej dzień. Wiem, że jest to trochę uzależnione od kroju sukienki-szukam stanika push-up ,a na dół stringi. Polecicie mi coś :) ?
Hania26
 

Re: Bielizna na ślub

Postprzez happymammy » 15 sty 2011, o 21:30

może troszku się spóźniłam ale http://bielizna.lupi24.pl w tym sklepie robiłam zakupy na mój ślub i jestem bardzo zadowolona. nie dość że tanio to bardzo szybko dostałam zamówioną bieliznę :D
happymammy
 

Re: Bielizna na ślub

Postprzez beata1980 » 16 sty 2011, o 17:54

Nie ma to jak krypto reklama ;P
beata1980
 

Re: Bielizna na ślub

Postprzez Hania26 » 25 sty 2011, o 16:40

Dzięki wielkie, ale już faktycznie za późno. Znalazłam śliczny komplecik na stronie www.krisline.com Troszkę bałam się, czy będzie dobrze leżał, ale trafiłam idealnie z rozmiarem. Co więcej bardzo spodobał się mojej przyjaciółce:)
Hania26
 

Re: Bielizna na ślub

Postprzez ania19 » 15 lut 2011, o 14:45

niedawno brałam ślub i miałam na sobie super gorset , naprawde polecam , wygodny i seksowny , znalazłam go na tej stronie ....

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
ania19
 

Re: Bielizna na ślub

Postprzez mariolka_ka » 29 kwi 2011, o 14:36

co do pierwszego postu, wiem ze już trochę późno, ale generalnie nie polecam kupowac bielizny slubnej jako prezentu. jest małe prawdopodobieństwo że dobrze trafi się z rozmiarem, odpowiednim krojem itp., bielizna musi być idealnie dopasowana do sukni Panny Młodej. właśnie jestem w trakcie poszukiwania bielizny na swój ślub, nie jest to łatwa sprawa, to przyznam. ogólnie to polecam ten artykuł treść zmieniona przez moderatora
tu jest wszystko kompleksowo opisane, na co zwrócić uwagę przy wyborze bielizny. swoją drogą przed przeczytaniem go nie mialam pojęcia, że jest to aż tak skomplikowana kwestia, przeceiż to tylko bielizna. a jednak. pozdrawiam :serca



proszę nie spamować
mariolka_ka
 

Re: Bielizna na ślub

Postprzez Eleganckistyl_pl » 1 lip 2011, o 09:28

Wybór bielizny nigdy nie jest łatwa kwestią,więc nic dziwnego że każda z nas ma z tym problem,szczególnie przed ślubem. Tutaj bardzo fajnie sprawdza się też bielizna korygująca,napewno wiecie o czym pisze.
Eleganckistyl_pl
 

Re: Bielizna na ślub

Postprzez Anastazja-A » 8 lip 2011, o 09:11

No ja również nie sądzę, żeby kupowanie bielizny na ślub było najlepszym pomysłem. Myślę, że jeśli już tak bardzo chce się kupić bieliznę to może raczej na noc poślubną? I tutaj można troszkę poszaleć ale też bez przesady - tak żeby dało się w tym jeszcze później chodzić :) Ciekawe komplety ma christies ale to już od indywidualnych upodobań będzie zależało czy wybierzemy komplet w kolorach stonowanych czy bardziej intensywnych.
Anastazja-A
 

Re: Bielizna na ślub

Postprzez Hania26 » 4 lis 2011, o 14:46

Miałam obawy, ale....komplet bielizny od Kris Line bardzo się mojej przyjaciolce spodobał!!! :) Też nie byłam wczesniej pewna , czy to dobry pomysł na prezent, ale jesli cos jest bardzo ładne i pasuje komus to chyba to jest najważniejsze :)
Hania26
 

Re: Bielizna na ślub

Postprzez zlote_runo » 4 lis 2011, o 16:24

Najważniejsze, że przyjaciółka była zadowolona
zlote_runo
 

Re: Bielizna na ślub

Postprzez Maurelia » 12 lis 2011, o 03:50

W noc poślubną wskoczę w to cudo Obrazek
Maurelia
 

Re: Bielizna na ślub

Postprzez corinn » 30 sty 2012, o 14:04

ja się zastanawiam czy pod sukienkę ślubną nie ubrać gorsetu. Zastanawiam się czy to jest wygodne rozwiązanie. Przeglądałam różną bieliznę i bardzo spodobał mi się ten mleczny model z nipplex Teraz zastanawiam się czy jest odpowiednie rozwiązanie na ślub, a może lepiej zostawić na noc poślubną?

Obrazek
corinn
 

Re: Bielizna na ślub

Postprzez Paola » 1 lut 2012, o 15:49

na noc poślubną to na pewno dobry wybór, jeśli chodzi o ślub i wesele to bałabym się, że po jakimś czasie będzie mi niewygodnie. nie ryzykowałabym chyba, przede wszystkim musisz czuć się komfortowo:)
Paola
 

Re: Bielizna na ślub

Postprzez zuza.maj » 21 cze 2012, o 12:42

pewnie, że tak, tez bym nie ryzykowała z gorsetem , na noc poślubną zdążysz go założyć a pod sukienkę proponuję wygodną bieliznę białą - bardzo wygodne są
http://www.bellafonte.pl/51-artemide.html
są klasyczne, ale na weselu nikt nie będzie bielizny oglądała Ty masz czuć się komfortowo.
zuza.maj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 09:16

Re: Bielizna na ślub

Postprzez Marysia Ranczka » 27 cze 2012, o 12:04

Moja przyjaciółka ma ślub we wrześniu, i też chciałabym jej kupić jakąś super bieliznę. Moim marzeniem jest bielizna od Chantelle widziałam sklep z tą bielizną w Wenecji a akurat tak się składa, że na wieczór panieński znalazłam nam tanie loty do Wenecji, bilet w dwie strony na 3 dni 100 zł
Marysia Ranczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 10:43

Re: Bielizna na ślub

Postprzez anonim2 » 9 lip 2012, o 15:01

pamiętam jak moja koleżanka brała ślub to nie założyła żadnej bielizny pod sukienkę xD
anonim2
 

Re: Bielizna na ślub

Postprzez Melula » 23 sie 2012, o 16:11

na ślub bielizna może być wygodna, żadnych rewelacji wizualnych - po całym dniu tańców nie może się wpijać w ciało.
Dopiero na noc poślubną wskoczyłabym w coś bardziej sexi
Melula
 

Re: Bielizna na ślub

Postprzez karmazynowa » 1 mar 2013, o 23:42

moim zdaniem powinnaś pod suknie ślubną założyć wygodniejszą bieliznę :) i co najważniejsze żeby z sukienki nie wychodziła Może coś takiego? http://www.kontri.pl/pl-PL/produkt/9926 ... ostar_0017
karmazynowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 22:45

Re: Bielizna na ślub

Postprzez justyna00 » 21 cze 2013, o 12:38

polecam poszukać czegoś w sklepie internetowym : SPAM
Na prawdę duży wybór w wielu rozmiarach. Zachęcam :)

Ostatnio edytowano 21 cze 2013, o 12:45 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
justyna00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 cze 2013, o 12:33

Re: Bielizna na ślub

Postprzez Aniaaaaa » 23 cze 2013, o 17:13

Jestem tuż przed ślubem :-) Gorączkuje się w poszukiwaniu seksownej a jednocześnie wygodnej bielizny pod suknie ślubną. Chce założyć koronkowe białe stringi i stanik . Chciała bym potem wykorzystać tą bieliznę jako niespodziankę dla mojego przyszłego męża w noc poślubną ale nie wiem czy coś takiego znajdę :-( Nie wiem czy nie lepszym pomysłem będzie dopiero po przyjściu do hotelowego pokoju przebranie się w jakąś seksowna bieliznę ?? Myślę o czymś takim dla mojego przyszłego mężulka :
http://www.we-dwoje.pl/bielizna;na;noc; ... ?foto_id=3

http://www.we-dwoje.pl/bielizna;na;noc; ... ?foto_id=5

Wkleję swoje zdjęcie może w czymś wam pomoże : http://i44.tinypic.com/2z5q6w6.jpg
Bardzo proszę o porady bo czas ucieka nieubłaganie :-)
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14

Re: Bielizna na ślub

Postprzez oleska23 » 3 kwi 2018, o 12:36

A patrzyłaś tutaj LINK ? Mają dedykowaną ślubna bieliznę, niektóre modele wyglądają szałowo, nie wiem jak z wygodą, na do ślubu miałam majtki bez koronki bo by się odznaczały na obcisłej sukni.
oleska23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 23:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]