Oszukali mnie w pracy, doradźcie, co robić

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Oszukali mnie w pracy, doradźcie, co robić

Postprzez nali14 » 12 mar 2018, o 16:15

Witam, szukam ludzi dobrej woli, którzy pomogą mi wyplątać się z trudnej sytuacji, w jakiej się znalazłam w wyniku oszustwa. Nie proszę o nic więcej, niż o zapoznanie się z moją sytuacją:
LINK
Za wszelkie wsparcie - nawet te najmniejsze - dziękuję. Gdyby każda z osób, do których dotrę, dorzuciła tylko 1 zł - moje obciążenie znacznie się zmniejszy, a ja zacznę w końcu sypiać spokojnie.
nali14
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 mar 2018, o 16:13

Re: Oszukali mnie w pracy, doradźcie, co robić

Postprzez babeczka » 15 mar 2018, o 23:52

nali14 napisał(a):Witam, szukam ludzi dobrej woli, którzy pomogą mi wyplątać się z trudnej sytuacji, w jakiej się znalazłam w wyniku oszustwa. Nie proszę o nic więcej, niż o zapoznanie się z moją sytuacją:
LINK
Za wszelkie wsparcie - nawet te najmniejsze - dziękuję. Gdyby każda z osób, do których dotrę, dorzuciła tylko 1 zł - moje obciążenie znacznie się zmniejszy, a ja zacznę w końcu sypiać spokojnie.



Oj dziewczyno, dziewczyno... powodzenia,chociaż nie wiem ile w tym prawdy. :evil:
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Oszukali mnie w pracy, doradźcie, co robić

Postprzez Małgorzata80 » 9 kwi 2018, o 21:46

pewnie wcale... Pokrzywdzone rzeczywiście osoby raczej nie rozysłają linków randomowo po forach. Bo to wstyd dla nich, a oszuści wstydu nie mają.
Małgorzata80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12 paź 2014, o 11:15

Re: Oszukali mnie w pracy, doradźcie, co robić

Postprzez Hadassa » 12 kwi 2018, o 07:59

Co noe zmienia faktu że na forum nie wklejamy linków

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]