Modzele na stopach

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Modzele na stopach

Postprzez cebulak » 4 wrz 2018, o 09:40

Modzele, zwane też odciskami, pojawiają się na stopach bardzo często i występują u większości osób. Najczęstszą przyczyną ich występowania jest używanie nieodpowiedniego obuwia, które powoduje stałe otarcie danego miejsca na stopie. Miejscami gdzie modzele występują najczęściej są: palce, pięta i strona podeszwowa stopy. W internecie znajdziemy wiele informacji na temat jak sobie poradzić z modzelami, jakie obuwie oraz rajstopy nosić. Zaś tutaj SPAM możemy przeczytać czy istnieją jakieś preparaty nawilżające, wygładzające oraz zmiękczające stopy.

Ostatnio edytowano 6 paź 2018, o 21:16 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
cebulak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 wrz 2018, o 09:17

Re: Modzele na stopach

Postprzez wojne » 13 wrz 2018, o 15:08

o masakra nie cierpie tego

wojne
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 wrz 2018, o 14:46

Re: Modzele na stopach

Postprzez Skiriotaskj » 14 wrz 2018, o 13:28

Nie mam niestety za bardzo doświadczenia w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...

Życie pisze najbardziej oryginalne, najbardziej komiczne, a jednocześnie najbardziej dramatyczne scenariusze.
Skiriotaskj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 wrz 2018, o 13:00

Re: Modzele na stopach

Postprzez elopomelo » 19 wrz 2018, o 13:07

ja zawsze chodzę na pedicure i nie robią mi się już takie odciski...
elopomelo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 lip 2018, o 11:46

Re: Modzele na stopach

Postprzez bojowniczka » 5 gru 2022, o 18:59

odciski czy otarcia skory to moj koszmar.. testowalam masci plastry zmiany obuwia i niewiele pomagaly.. teraz dopiero jak mam z pachnacejkrainy mydlo aleppo 50% to czuje ze zyje, wszystko zlagodnialo
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]