bąbel na wargach sromowych ! pomocy !!

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

bąbel na wargach sromowych ! pomocy !!

Postprzez olaolkaa » 27 cze 2012, o 20:29

Cześć. mam problem i chciałabym abyście mi dziewczyny pomogły ,bo nie jestem doświadczona mam dopiero 14 lat. ostatnio zaczęła mnie boleć pochwa chyba jakiś stan zapalny , dziś przyjrzałam się co się tam dzieje i poczułam takiego jakby bąbla wypełnionego płynem jak go dotknę bardzo boli , co to może być ? czy to coś poważnego ? jestem na razie za granicą i dopiero jak przyjadę czyli za miesiąc miałabym okazję iść do lekarza.
olaolkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 cze 2012, o 20:28

Re: bąbel na wargach sromowych ! pomocy !!

Postprzez Puchatek344 » 27 cze 2012, o 22:44

Stan zapalny albo grzybica.. jak najszybciej do ginekologa a wiadomo że tej wizyty jednak się część dziewczyn/kobiet wstydzi więc może jakieś forum lekarskie :)
Puchatek344
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 cze 2012, o 22:26

Re: bąbel na wargach sromowych ! pomocy !!

Postprzez pannapatrycja » 6 lip 2012, o 11:06

moze to być po prostu pryszcz. skoro boli i wypelniony jest plynem. smaruj clotrimazolum
pannapatrycja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 12:54

Re: bąbel na wargach sromowych ! pomocy !!

Postprzez Coca_Cola » 17 lip 2012, o 11:41

...albo zapalenie gruczołu bartholina...
wybierz się na wszelki wypadek do gina.
Avatar użytkownika
Coca_Cola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 12 lip 2012, o 22:12

Re: bąbel na wargach sromowych ! pomocy !!

Postprzez nina19 » 20 lip 2012, o 12:57

myślę że to nic takiego,bo ja również miałam coś podobnego ale nie na wargach tylko nad łechtaczką i też mnie to bolało.Co jakiś czas się tam pojawia ale po około tygodniu znika.Sama mówisz że dopiero za miesiąc masz okazję iść do lekarza więc może lepiej przez ten czas tego nie ruszać a dopiero jak po miesiącu nie zniknie ,iść do lekarza:)
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]