POMOCY !!!!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

POMOCY !!!!

Postprzez milusia1712 » 20 lip 2012, o 01:40

Witam mam 22 lata,byłam w zwiazku przez 4 lata:/poczym zostawil mnie dla innej,poznal ja w pracy.15 marca mieliamy rocznice poczym 20 marca stwierdzil ze jednak nie kocha,teraz caly czas jest z inna jeszcze w czerwcu sie widzialam z nim calowalam i wogle choc byl z nia,pozniej jej o tym na fc napislalam ale co nie przejela sie zbytnio."za to on sie dowiedzial ze jej napisalam bo odrazu mu powiedziala zapewne o tym...
On nie chcial utrzymywac kontaktu pocisk dostalaam no i nie odzywalam sie.
Wstawilam jakis czas temu fotke z imprezy z kolezanka na nk odrazu dzwonil stwierdzilam ze nie odbieram bo nie ma to sensu poczym napisal:przypadkowo"no dobra ale zeby bylo tego malo odezwal sie wieczorem o pendraiva ktorego wczesniej rzekomo mialam se wziasc .
wypytywal gdzie jade a nadal jest z nia ????niewiem o co chodzi mam mieszane uczucia wiem ze kocham go nadal ale co z tego jesli niewiem co on mysli .Wrocilam z wakacji to tez obczajka na nk niewiem to taka chora sytuacja ze wyssiADAm mam dosc co mam robic ...
milusia1712
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lip 2012, o 01:25

Re: POMOCY !!!!

Postprzez Justii2612 » 20 lip 2012, o 18:56

Zostaw to... Jeśli dzieją się takie sytuacje, to nie ma sensu w tym trwać. Rozpocznij nowe życie... Zapomnij.
Justii2612
 

Re: POMOCY !!!!

Postprzez oppsboo » 20 lip 2012, o 21:58

jezeli facet cie zostawil dla innej to nie jest ciebie wart, a jeszcze jezeli ja zdradzil z toba to pewnie lubi takie gierki.. a wiec po co ci taki dran ktory bedzie cie zdradzal i rzucal dla innych naiwnych panienek. pomysl jakim ciosem byloby kiedy mielibyscie juz dzieci
oppsboo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 16:36

Re: POMOCY !!!!

Postprzez mycha25 » 21 lip 2012, o 18:59

Olej go!Zostawił Cię po tylu latach dla innej i to już jest powód by o nim zapomnieć.Nie jest wart Twoich nerwów i łez.Nie reaguj na zaczepki z jego strony,nie odpisuj itd,to nie ma sensu.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: POMOCY !!!!

Postprzez ania » 21 lip 2012, o 19:42

zwyczajnie go olej nie zasłużył żeby byc z Tobą :)
Avatar użytkownika
ania
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 6 maja 2012, o 18:22

Re: POMOCY !!!!

Postprzez małgosia1988 » 22 lip 2012, o 10:34

Boże co za facet!! straszne...jeśli on potrafił zrobić Ci coś takiego w Twoją rocznicę znaczy że związek Twój był fikcją facet pewnie liczy na to że w razie czego będzie mógł do Ciebie wrócić..nie daj się miej honor...szanuj siebie bądź dumna i w sumie czuję że dostanie za swoje niedługo bo skoro tamta jest w stanie rozwalić związek to pewnie zrobi skok w bok z innym i Twój ex zostanie na lodzie to się często powtarza..pamiętaj nie wracaj do niego nie dawaj mu szansy bo brzydko mówiąc wysikał się na Ciebie po 4 latach związku poszedł do innej fajny prezent na rocznicę..ja bym swojego zabiła i jak tutaj ufać facetowi jak potrafią tak znienacka wbić ukochanej kiedyś osobie nóż w plecy..przykro mi że coś takiego Ciebie spotkało współczuję Ci ale czuję że facet pewnie szuka wrażeń nie dorósł do związku do starości szuka albo lepszego seksu odmiany albo innego typu urody mój po 3 latach związku zaczął zdjęcia gołych lasek oglądać a na mnie nie miał ochoty miałam seks raz w miesiącu dziwnie się zachowywał kłóciliśmy się ciągle a on nic sobie z tego wszystkiego nie robił że wiedziałam że coś nie gra później się wydało że woli modelki nagie z większymi cyckami że kłamał że nie ogląda w życiu bym go o to nie podejrzewała nie podejrzewałabym też że odpisze obcej babce na gg która była wyraźnie napalona na niego (to byłam ja ale nie wiedział) już mu nie ufam chciałam odejśćale dałam szansę mój związek wisi na włosku dałam szansę ale mnie zniszczył i chyba nic z tego nie wyjdzie..
znajdź kogoś bardziej wartościowego dla kogo będziesz wszystkim a nie kogoś kto jak się znudzi idzie do innej bo to gówniarz który myśli genitaliami..
przykro mi..
małgosia1988
 

Re: POMOCY !!!!

Postprzez sun979 » 27 lip 2012, o 18:56

Daruj sobie takiego gościa! ;) Szkoda czasu... ;) Młoda jesteś i tylu facetów na świecie! ;0 Jak się kocha ciężko zapomnieć, ale w końcu Ci się uda... ;]
sun979
 

Re: POMOCY !!!!

Postprzez pstro » 30 lip 2012, o 13:59

Nie no, dlaczego ma zapomnieć? Niech rozpamiętuje nieudana przeszłość, niech się pogrąża w tej załamce. Niech obwinia o wszystko chłopaka, nie dostrzegając żadnej swojej winy... Ma szanse na coś, co Tomasz Mazur w książce Fiasko. Podręcznik nieudanej egzystencji nazwał "stoczyć się z klasą". W końcu mamy wolność, nie?
pstro
 

Re: POMOCY !!!!

Postprzez pomcia » 30 lip 2012, o 14:52

Podręczniki niewiele pomogą. Poza tym po co zatapiać się w czymś co było. Facet cię zostawił po co więc zawracać sobie nim głowę.Wiem, że łatwo doradzać na odległość ale chyba większość z nas to przechodziła.
pomcia
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]