Problem z żoną

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Problem z żoną

Postprzez michal76 » 15 cze 2015, o 19:40

Siemanko :) mam problem niby nie duży ale z każdym dniem on rośnie i rośnie
1. jest 6 msc po porodzie
2. nie chce uprawiac seksu ;)
3. tłumaczy sie ze sie boi
4. niby boi sie ze moze ja bolec
5. byla u ginekologa mowil ze ok
6. byla u psychologa to mowila ze sie przemorze :)
7. mija kolejne 6 msc i nic z tego

nie chce przerabiac tego samego, mamy slicznego rocznego syna ale jak by to powiedziec milosc sie wypalila, ja pracuje w domu ona nie pracuje to moze przez to ;/?

michal76
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 18:36

Re: Problem z żoną

Postprzez kamila » 15 cze 2015, o 19:52

Moze cos w tym jest ze cały czas jestescie razem. Nie było czasu zatesknic za sobą ...? Ciezko okreslic

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Problem z żoną

Postprzez Hadassa » 15 cze 2015, o 20:32

A wychodzicie gdzieś razem ?
Albo np pozwalasz jej gdzieś samej iść ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Problem z żoną

Postprzez Astra » 16 cze 2015, o 00:23

Mysle, ze chyba jednak o wypaleniu sie milosci nie mozna jeszcze mowic.
Ale uwazam , ze gdybys okazywal jej ,,szczegolne,, wzgledy prowokujac podniecenie to z pewnoscia
zona samoistnie i naturalnie przelamalaby te swoje strachy i fobie .
Taka wyjatkowa ,,oprawa,, z odrobina pikanterii rozbudza kobieca namietnosc i pozadanie na seks. :diabel
Ale wszystko w Twoich rekach i szalonej namietnosci.
Tu niewiele zdziala psycholog czy ginekolog tu ogromne pole do popisu lezy w Twojej gestii a reszte to juz rozbudzi natura.
Prowokacja podniecenia to nie lada sztuka , ale masz szanse na to , ze problem z seksem przestanie istniec.
Przeciez znasz swoja zone i wiesz co ja ekscytuje i co ja jest w stanie doprowadzic do nieziemskich rozkoszy. :diabel
Pomysl i nie zostawiaj tematu na tzw potem.
W seksie warto byc jednak na biezaco , bo mozna wiele stracic, czekac lub oczekujac na cuda. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Problem z żoną

Postprzez BlackWolf » 17 cze 2015, o 02:57

A czy Twoja żona jest na pewno z Tobą szczera? Odnośnie tego, że wszystko jest ok itd. Bo masz czarno na białym, że tak nie jest.
Problem tkwi w psychice. Tylko jaka jest przyczyna?
Mi to wygląda na ''uraz'' czy jak to inaczej nazwać -na lęk przed kolejną ciążą.
Wtedy świeżo upieczone mamy robią wszystko, by nie zbliżać się do partnerów a mało, która do tego się przyznaje.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Problem z żoną

Postprzez iga1980 » 19 cze 2015, o 14:40

Wydaje mi się, że to blokada psychiczna... zmieńcie psychologa, na takiego który pomoże jej wyjść z problemu.

iga1980
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 11:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Problem z żoną

Postprzez celine » 3 gru 2020, o 13:34

Najlepiej jest wybrać się do naprawdę dobrego specjalisty, z którym będziecie mogli wszystko omówić i dojść do porozumienia. Może taka wideokonsultacja będzie dobrym pomysłem? Ja z mężem skorzystaliśmy z takiego rozwiązania w https://psychomedic.online/ i jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki tej wizycie bardziej zrozumieliśmy siebie nawzajem i zaczęliśmy bardziej się ze sobą liczyć, dzięki czemu teraz układa się między nami bardzo dobrze.
celine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]