Primal Therapy. Uzdrowienie wewnętrznego dziecka.

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Primal Therapy. Uzdrowienie wewnętrznego dziecka.

Postprzez marta_k » 18 sty 2021, o 19:49

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zaprasza 27 września – 3 października 2021 na warsztat

Primal Therapy.
Uzdrowienie wewnętrznego dziecka.
Prowadzi: Svarup
W trakcie procesu krok po kroku cofniesz się w czasie do poszczególnych okresów dzieciństwa odzyskując po drodze utracone części siebie. Doświadczysz reguły i role, które zostały Ci narzucone przez otoczenie i zrozumiesz, jak wpłynęły na ukształtowanie Twojej osobowości. Otrzymasz wsparcie w wyrażeniu i uwolnieniu starych emocji, które do tej pory blokują przepływ witalności w Twoim ciele. Zbadasz swój system rodzinny ze zrozumieniem i współczuciem, domykając to, co nie zostało jeszcze dokończone. Uzdrowienie korzeni pomoże Ci odzyskać swój potencjał, cieszyć się lekkością i wolnością bycia, które są możliwe, kiedy stare obciążenia zostają rozpuszczone.

Primal to zawarcie pokoju z przeszłością i spotkanie się z życiem z otwartymi oczami
i otwartym sercem. Aby zawrzeć pokój, najpierw potrzebne jest uznanie zranień, które ciągle czynią nas reaktywnymi i odpowiadają za nieświadome zachowania nawet teraz, w naszym dorosłym życiu.

To dziecko w nas, które do dziś czuje się nieusłyszane, nieuszanowane i nieukochane.
Jako dorośli potrzebujemy spotkać się z tym wewnętrznym dzieckiem, zauważyć jego rany i umożliwić mu pełen wyraz emocji i potrzeb, które nie zostały jeszcze wyrażone.
Kiedy nasze dziecko czuje się widziane i kochane przez nas, jego naturalność, energia życiowa, cała obfitość jego esencji powracają do nas.

A kiedy nasza integralność zostaje odzyskana, możliwe jest prawdziwa transformacja: możemy spojrzeć na siebie i na ludzi z naszej przeszłości w nowy sposób: ze zrozumieniem, współczuciem i głębokim człowieczeństwem.
Stajemy się prawdziwie wolni.
TWÓRCY WARSZTATU:

Premartha and Svarup są towarzyszami podróży od zawsze. Pracują razem w świecie Osho od trzydziestu lat, a ich pasją i specjalizacją jest obszar terapii Primal, uzdrowienie emocjonalne, seksualna transformacja oraz praca z wewnętrzną Esencją.
Z miłością inspirują do kreatywności, odwagi i zaufania do życia. Ich praca przynosi sukcesy zarówno w świecie wewnętrznym jak i zewnętrznym.
Z ich wspólnej pasji powstało ich unikalne podejście do nauczania, które nosi nazwę DVIJA-TWICE BORN - wielokolorowa podróż poprzez różne grupy, warsztaty i szkolenia.
Razem napisali książkę o swojej pracy: “TWICE BORN-Healing the Past-Creating a New Future” („Powtórne narodziny – uzdrowienie przeszłości – tworzenie nowej przyszłości”). Warsztaty w 2021 w Polsce poprowadzi Svarup.
www.primaltantra.com

INFORMACJE DODATKOWE
Na cały czas warsztatu uczestnicy zostaną poproszeni o powstrzymanie się przed kontaktem ze światem zewnętrznym.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

TERMIN:
27 września – 3 października 2021 (poniedziałek – niedziela)

ROZPOCZĘCIE:
27 września– zaczynamy o godz.11 (poniedziałek)

ZAKOŃCZENIE:
3 października– kończmy o godz.14(niedziela)


CENA WARSZTATU:
2400 zł (przy wpłacie dwóch zaliczek po 30 czerwca 2021)
+ koszty zakwaterowania i wyżywienia

EARLY BIRD:
2200 zł (przy wpłacie dwóch zaliczek do 30 czerwca 2021)
+ koszty zakwaterowania i wyżywienia

CENA POBYTU:
wyżywienie 85 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);
noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 120 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”
Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, [email protected]
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366


ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę dwóch zaliczek, za warsztat i za pobyt (na dwa oddzielne konta) w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 230 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 27 IX- 3 X2021”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
7. Bezzwrotną zaliczkę za warsztat w wysokości 200 zł, po zarejestrowaniu się u organizatora, prosimy wpłacać na konto Quest:

Bank Millenium: 33 1160 2202 0000 0001 1047 7487
z opisem: „Dziecko”
marta_k
Extra Kobietka
 
Posty: 457
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron