Zakochał się we mnie przyjaciel. Co robić?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zakochał się we mnie przyjaciel. Co robić?

Postprzez qwertyuiop » 30 lip 2012, o 23:38

Wczoraj najlepszy przyjaciel wyznał mi, że zakochał się we mnie. Dodam, że ma dziewczynę, ale ma z nią spore problemy ( okłamuje go, unika ). Szczerze mówiąc jest to na prawdę świetny chłopak i na pewno nie odrzuciłabym jego uczuć gdyby nie jedna rzecz, a właściwie osoba. Chodzi mi o jego najlepszego przyjaciela. Bardzo mi się podoba a może i nawet coś do niego czuje. Z tego co wiem, ja jemu też. Dodam, że to właśnie mój przyjaciel mnie z nim poznał i zaczął ' swatać '.

Teraz nie wiem co robić... Lubię go, ale nie wiem co mam mu odpowiedzieć. Proszę pomóżcie. Nie chce stracić takiego przyjaciela jak on...
qwertyuiop
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 lip 2012, o 23:35

Re: Zakochał się we mnie przyjaciel. Co robić?

Postprzez Masjaa » 1 sie 2012, o 15:20

Powiedz szczerza jak to odbierasz i co Ty myślisz o tej sytuacji.
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Zakochał się we mnie przyjaciel. Co robić?

Postprzez mycha25 » 1 sie 2012, o 15:47

Skoro sam zaczął Cię z nim swatać to teraz nie powinien mieć pretensji jak mu powiesz co i jak.Nie rób nic na siłę.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Zakochał się we mnie przyjaciel. Co robić?

Postprzez sun979 » 1 sie 2012, o 17:39

Zgadzam się z koleżankami powyżej. ;) Powiedz mu szczerze jak sprawa wygląda...
sun979
 

Re: Zakochał się we mnie przyjaciel. Co robić?

Postprzez Tinuviel » 2 sie 2012, o 00:13

Otóż to :-) Powiedz dokładnie to co napisałaś nam :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]