Jakie mogą być przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Jakie mogą być przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Postprzez Allie » 28 sty 2021, o 09:00

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem. Dochodzi do niego jeszcze przed penetracją. Z czego to może wynikać? Napięcia seksualnego? Zbyt wrażliwego członka? Czy jeszcze jakieś inne powody?
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Jakie mogą być przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Postprzez wodek » 29 sty 2021, o 10:33

bardzo możliwe ze z napięcia, lub braku doświadczenia niestety
wodek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 sty 2021, o 09:42

Re: Jakie mogą być przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Postprzez xena » 1 lut 2021, o 11:11

Moim zdaniem nie jest to choroba. Po prostu niektórzy mężczyźni tak mają. Niekiedy się z tego wyrasta, niekiedy nie. Są również specjalne ćwiczenia. Czy stosowaliście jakieś środki opóźniające wytrysk? Żele? Ewentualnie prezerwatywy?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Jakie mogą być przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Postprzez Allie » 2 lut 2021, o 09:11

Próbowaliśmy prezerwatyw ale odpadają ponieważ męzowi po nich opada i nici ze stosunku już zupełnie. Ćwiczenia ? O jakich ćwiczeniach piszesz? Srodków również nie używaliśmy chociaż zastanawiałam się nad nimi
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Jakie mogą być przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Postprzez xena » 3 lut 2021, o 08:50

Najprostszym ćwiczeniem jest po prostu masturbacja przed stosunkiem. W wielu przypadkach okazuje się to bardzo skuteczne. Proponuję kupić sobie w takim razie chusteczki OC Wipes. Przed stosunkiem możesz mężowi wsmarować to w ramach gry wstepnej. Delikatnie znieczulają penisa.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Jakie mogą być przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Postprzez Allie » 3 lut 2021, o 11:13

Czyli jako gra wstępna :) ? A ile to kosztuje? Można to gdzieś w aptece kupić? To są chusteczki wielorazowego użytku ?
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Jakie mogą być przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Postprzez xena » 3 lut 2021, o 13:09

No dokładnie. Potem maż będzie miał nad sobą o wiele większą kontrolę. Są jednorazowe ale nie jest to duży koszt ( porównywalny mniej więcej do kosztu prezerwatywy). Wpisz sobie OC Wipes w google to wyskoczy Ci lista sklepów. W apcete nie wiem czy są. Prawdopodobnie nie ale przez internet dla mnie jest wygodniej sobie zamówić.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Jakie mogą być przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Postprzez mirelka728 » 24 lut 2021, o 12:42

Też myślę, że to raczej genetyka. My rozwiązujemy to w taki sposób, że parę godzin przed właściwą akcją robimy robótki ręczne hihi, a wieczorem zaczynamy klasykę i wtedy nie ma tego problemu.
mirelka728
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 lut 2021, o 12:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]