Jaki prezent na 40 urodziny dla siostry

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Jaki prezent na 40 urodziny dla siostry

Postprzez andrat » 16 mar 2021, o 10:12

Niebawem 50 urodziny siostry.
Nie mam pomysłu na prezent Pomożecie?
Nie nosi biżuterii..
andrat
Jestem tu nowa :)

Re: Jaki prezent na 40 urodziny dla siostry

Postprzez Onlla » 16 mar 2021, o 11:11

Mój mąż bardzo lubił pewne zdjęcie z albumu, dałam do powiększenia czarno biały kolor, duże, piękna rama, był zachwycony, może coś takiego? Dodam że obraz w formie zdjęcia wisi w salonie w zaszczytnym miejscu ;)
Ewentualnie na tej stronie jest wiele propozycji:
https://luxuryproducts.pl/prezent-na-40 ... biety.html

Trudno jest tutaj doradzić skoro tak lakoicznie się zapytałaś.... Nie wiemy ile masz pieniezy do wydania, co lubi oraz czym interesuje sie siostra
Onlla
Miła Kobietka

Postprzez coni » 6 kwi 2021, o 20:09

A może jakiś unikatowy zegarek damski? Moim zdaniem taka biżuteria jest świetnym pomysłem na urodzinowy podarunek. A taki zegarek może fajnie podkreślać wiele stylizacji :)
coni

Postprzez Joseph1976 » 7 kwi 2021, o 09:58

Uważam, że kołdra/poduszka z jej imieniem i śmiesznym napisem może być świetnym pomysłem. Nie dość, że jest to spersonalizowany prezent, to jeszcze na pewno jest to coś, czego się nie spodziewa. Możesz też dorzucić jakiś zestaw kawy/herbaty na przyjemne drzemki czy wieczory przy filmie :)
Joseph1976

Postprzez Amelia1 » 9 kwi 2021, o 14:39

To zależy od tego czym się ona interesuje, co lubi i ile jesteś w stanie wydać na prezent ale chyba najlepszym i niedrogim prezentem będzie album z wspólnymi zdjęciami i wspomnieniami nawet z dzieciństwa, nie muszą być tylko z Tobą a mogą być z znajomymi czy rodziną ;)
Amelia1
Miła Kobietka

Postprzez Ewelkuś » 12 kwi 2021, o 11:22

coni napisał(a):A może jakiś unikatowy zegarek damski? Moim zdaniem taka biżuteria jest świetnym pomysłem na urodzinowy podarunek. A taki zegarek może fajnie podkreślać wiele stylizacji :)

O tak, to jest świetny pomysł. Sama ostatnio kupiłam tacie zegarek na urodziny. Bardzo się ucieszył. Polecam ten sklep internetowy ekokarat.pl, mają fajne egzemplarze w dobrych cenach
Ewelkuś

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]