Jak zmywacie krem spf??

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Jak zmywacie krem spf??

Postprzez Madzixx89 » 29 lip 2021, o 14:52

Hej!
Używam kremu spf ze skin79 i jak przypuszczałam, pojawiła mi kaszka na czole.. podejrzewam, że niedokładnie go zmywam. Używam płynu micelarnego, a następnie żelu do mycia twarzy mixa. Co bym mogła zmienić?
Madzixx89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 lip 2021, o 10:56

Re: Jak zmywacie krem spf??

Postprzez Elizz97 » 4 sie 2021, o 12:22

masełkiem do mycia buzi ;) lub olejkiem
Elizz97
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 lip 2021, o 11:14

Re: Jak zmywacie krem spf??

Postprzez mhysa » 5 sie 2021, o 11:55

Ja używam po prostu żelu do mycia twarzy, ale trzymam go parę sekund, żeby zadziałał ;-) ewentualnie możesz myć twarz żelem 2 razy, o ile Cię to nie przesuszy.
mhysa
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lut 2021, o 18:33

Re: Jak zmywacie krem spf??

Postprzez orientalna_ola » 6 sie 2021, o 14:54

mhysa napisał(a):Ja używam po prostu żelu do mycia twarzy, ale trzymam go parę sekund, żeby zadziałał ;-) ewentualnie możesz myć twarz żelem 2 razy, o ile Cię to nie przesuszy.


A Ty tak myjesz i Cię nie przesusza? Jakiego żelu używasz?
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Jak zmywacie krem spf??

Postprzez mhysa » 9 sie 2021, o 13:54

orientalna_ola napisał(a):
mhysa napisał(a):Ja używam po prostu żelu do mycia twarzy, ale trzymam go parę sekund, żeby zadziałał ;-) ewentualnie możesz myć twarz żelem 2 razy, o ile Cię to nie przesuszy.


A Ty tak myjesz i Cię nie przesusza? Jakiego żelu używasz?


Dość często tak myję, ale ja nie mam suchej cery, więc może dlatego mi nie szkodzi :P myję żelem z zieloną herbatą z Holiki i on właśnie chyba fajnie oczyszcza, ale nie wysusza.
mhysa
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lut 2021, o 18:33

Re: Jak zmywacie krem spf??

Postprzez orientalna_ola » 11 sie 2021, o 10:49

A co to za żel? Bo pierwsze słyszę, a brzmi całkiem ciekawie...? nie widziałam go chyba w drogerii, bo bym zwróciła uwagę na coś z zieloną herbatą xD
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Jak zmywacie krem spf??

Postprzez mhysa » 13 sie 2021, o 13:26

orientalna_ola napisał(a):A co to za żel? Bo pierwsze słyszę, a brzmi całkiem ciekawie...? nie widziałam go chyba w drogerii, bo bym zwróciła uwagę na coś z zieloną herbatą xD


No żel do mycia twarzy tylko z fajnym składem i wyciągiem z zielonej herbaty :D to koreański kosmetyk, więc nie wiem czy są w każdej drogerii, ja zamawiałam na Notino.
mhysa
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lut 2021, o 18:33

Re: Jak zmywacie krem spf??

Postprzez Tamagotchi » 20 sie 2021, o 10:09

Olejek do demakijażu + pianka na bazie wody do mycia twarzy
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Rabka