Reklamowanie sklepu

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Reklamowanie sklepu

Postprzez Allie » 20 sie 2021, o 07:23

Przychodzę do Was z pytaniem o zasadność posiadania strony
Niedługo kończy mi się hosting, domena. Mam instagram i fanpage firmowy, jednak bardzo zaniedbane przeze mnie. Nie wiem czy w obecnej, niepewnej sytuacji warto wydawac pieniadze na prowadzenie strony www ze sklepem czy lepiej skupic sie na social mediach i im poswiecic wiecej uwagi? Chcialabym moc prowadzic rowniez sprzedaz swoich prac. Przez ostatni rok posiadania profesjonalnej strony jednak nie mialam czasu aby w pelni wykorzystac sklep. Widzialam, ze mozna prowadzic sklep na facebooku, czy ktos z tego korzysta? Jak to faktycznie dziala?
Z czasem lepiej u mnie nie bedzie, bo jestem mama pracujaca w domu, poki co jest 1 brzdac, ale za pare miesiecy bedzie 3, a ja nie chce zawieszac firmy tylko dzialac poki sa sily.
Lepsza strona www czy profesjonalny fanpage i insta?
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Reklamowanie sklepu

Postprzez madelajn » 27 sie 2021, o 19:18

Social media są kluczowe. Dużo osób korzysta z instagrama czy facebooka. Jednak uważam, że powinnaś również zainwestować w stronę internetową oraz obsługę klienta, może chatbot? Zerknij na usługi firmy https://ccig.pl na pewno Ci doradzą, co byłoby w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem.
madelajn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 sie 2021, o 17:29
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]