Okres i żądza.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Okres i żądza.

Postprzez NaiwnyMietek » 27 maja 2012, o 11:55

Mam spory problem, a przyznać muszę, że nic nie wiem o "tych sprawach", znaczy się, kobiecych sprawach.

Otóż, moja dziewczyna twierdzi że ma okres, czego konsekwencją jest to, że nie chce odbyć stosunku, jednak nie ma nic przeciwko temu, bym pieścił jej narząd płciowy. Nie czynie tego bynajmniej delikatnie, ale ostro i zdecydowanie - krzywda jej się nie dzieje, ten krzyk rozkoszy i błaganie o więcej, mówią aż za nadto.
Czy gdyby to naprawdę był okres, czy dziewczyna miałaby ochotę na tak zdecydowane pieszczoty?
Jak już napisałem na wstępie, moja wiedza na tym odcinku jest żenująca.

Proszę o pomoc.
NaiwnyMietek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 maja 2012, o 11:53

Re: Okres i żądza.

Postprzez mycha25 » 27 maja 2012, o 17:17

Zacznę od tego że kobieta często właśnie w czasie okresu ma największą ochotę na sex i to akurat nic dziwnego.Trochę nie rozumiem Twojej wypowiedzi.Piszesz tak jakbyś nie był pewien czy ona rzeczywiście ma okres czy nie.Jak to możliwe skoro w tym czasie ją pieścisz?

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Okres i żądza.

Postprzez Magdalenka » 27 maja 2012, o 18:41

tak, to prawda.
Kobieta w czasie okresu ma wzmożoną ochotę na sex ... ;)
Twoja dziewczyna zachowuje się całkiem normalnie ;)
Magdalenka
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 maja 2012, o 16:47
Lokalizacja: Ozorków

Re: Okres i żądza.

Postprzez Kleo » 27 maja 2012, o 21:37

Tak, to normalne, że wtedy ma ochotę na sex i pieszczoty sprawiają jej wielką przyjemność. Trochę zaufania do partnerki!
Kleo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 21:15

Re: Okres i żądza.

Postprzez nina19 » 8 sie 2012, o 12:09

Pochwa jest wtedy bardziej wrażliwa i kobieta może mieć większą lub mniejszą ochotę na seks.
Ale dlaczego uważasz, że może nie mieć okresu?
nina19
 

Re: Okres i żądza.

Postprzez Tinuviel » 8 sie 2012, o 15:44

Też mnie zastanowiło to jak mężczyzna może nie wiedzieć czy jego kobieta ma okres podczas pieszczenia... Przecież czy by to było oralnie, czy ręką, to przecież chyba łatwo się rozpozna krew? Hm...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron