Krem pod oczy Lusime, czy działa?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Krem pod oczy Lusime, czy działa?

Postprzez ViciWiki » 28 paź 2021, o 13:40

Cześć Kobitki!
Przychodzę do was z prośbą o pomoc, może opinie ;) od jakiegoś czasu mało się wysypiam, mam dużo obowiązków, a odpoczynek to póki co tylko fantazja. Na relaks będę musiała jeszcze nieco poczekać, ale nie narzekam, gdyż aktualnie spełniam swoje marzenia, stąd tyle roboty. Niestety, skutkiem tego zmęczenia są cienie pod oczami i opuchlizna pod nimi. Z opuchlizną sobie jako tako radzę, ale na cienie nie działa nic niestety, kupiłam w końcu jakiś krem, ale szczypał mnie w oczy. Znalazłam krem pod oczy, który ma naturalny skład, żadnych substancji zapachowych, więc nic nie powinno szczypać w oczy. Może znacie i możecie coś powiedzieć na jego temat? Jak oceniacie skład?
ViciWiki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 lip 2021, o 11:17

Re: Krem pod oczy Lusime, czy działa?

Postprzez malinowatrufla » 18 lis 2021, o 10:29

Nie stosowałam... ogolnie to wlasnie sie rozgladam za jakims kremem pod oczy i mam dylemat bo sporo tego jest
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Krem pod oczy Lusime, czy działa?

Postprzez szpilka » 19 lis 2021, o 17:34

To prawda, sporo jest, ja dobierałam w sumie metodą prób i błedów zanim znalazłam swojego ulubienca
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Krem pod oczy Lusime, czy działa?

Postprzez malinowatrufla » 22 lis 2021, o 10:08

I co uzywasz?? Ja raz mialam jakis, ale nie widzialam zadnej róznicy przy dlugim dosc stosowaniu, wiec zrezygnowalam
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Krem pod oczy Lusime, czy działa?

Postprzez szpilka » 25 lis 2021, o 09:57

Mi się najlepiej sprawdza holistic z tołpy, on jest przeciwzmarszczkowy, do tego obrzęki pięknie redukuje i sińce pod oczami :) na Notino zazwyczaj zamawiam, bo czesto są jakies promocje
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]