Czy dalej Coś do mnie czuje ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy dalej Coś do mnie czuje ?

Postprzez PinkaKruszynka » 7 sie 2012, o 07:51

Witam was Panie . Jestem tutaj dlatego bo nie umiem sobie poradzic zee swoimi uczuciami . Niepotrafie zapomniec o dziewczynie , ciagle mysle o niej , pisze . . . Może opisze cała tą sytuację . Zerwała ze mna miesiac temu , przed zakonczeniem roku szkolnego . Układało nam sie bardzo dobrze bylismy naprawde szczesliwi , ale zawaliłem jedna rzecza . Bylismy na imprezie , siedzielismy razem przy stoliku ze znajomymi . Wszyscy sie smiali rozmawiali i wogole . Przyszli moi koledzy , poszłem z nimi na chwile pogadac posmiac sie . Wróciłem sie do stolika i znów mnie kolega zawołał to poszłem z nim , nie było nas jakies 40 min . Przyszłem do dziewczyny usiadłem koło niej a ona poszła do innych ludzi siedziec , zdenerwowałem sie i poszłem do domu nic jej nie mówiac . ZAchowałem sie jak gowniaz, wyszło tak ze miałem ja za przeproszeniem w dupie . I to był juz 3 raz jak zerwala z takiego powodu . Dawała mi juz wiele szans , dośc ze złamałem obietnice to zrobbiłem zniej idiotke . Naprawde ja Kocham i zalezy mi na niej . Pisze ze mna normalnie nie weim co to znaczy . . niekidy dzwonie do nie j i rozmawiamy normalnie . Chciałbym jakos to odbudowac , cofnac czas jakby mozna było . . Nie weim co mam zrobic
PinkaKruszynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 11:35

Re: Czy dalej Coś do mnie czuje ?

Postprzez Lidka » 7 sie 2012, o 12:42

A rozmawiałeś z nią o tej sytuacji odkąd zerwała?
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Czy dalej Coś do mnie czuje ?

Postprzez PinkaKruszynka » 7 sie 2012, o 15:35

tak rozmawialismy . Probuje sie umówic z nia to mówi ze nie chce byc nie wporzadku wobec mnie . . Pisze do niej codziennie ale chyba bład robie . Nie ma minuty zebym nie myslał o niej
PinkaKruszynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 11:35

Re: Czy dalej Coś do mnie czuje ?

Postprzez PinkaKruszynka » 7 sie 2012, o 15:38

a do tej sytuacji to mówi ze umnie koledzy sa na pierwszym miejscu , i wie ze itak za 2 miesiace , rok ,3 lata bedzie to samo . Czesto my sie widywali . Nie weim co mam Robic
PinkaKruszynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 11:35

Re: Czy dalej Coś do mnie czuje ?

Postprzez Traszka » 7 sie 2012, o 23:14

PinkaKruszynka napisał(a):Przyszli moi koledzy, poszłem z nimi na chwile pogadac posmiac sie . Wróciłem sie do stolika i znów mnie kolega zawołał to poszłem z nim , nie było nas jakies 40 min . Przyszłem do dziewczyny usiadłem koło niej a ona poszła do innych ludzi siedziec , zdenerwowałem sie i poszłem do domu nic jej nie mówiac.


ja bym powiedziała, że bardziej przydałoby Ci się TO forum: http://www.savoir-vivre.pl/

Skoro przychodzisz w towarzystwie dziewczyny, znikasz z kolegą na ponad pół godziny, po czym wracasz jak gdyby nigdy nic, nawet nie przepraszając...

Jeśli przyswoisz sobie kilka zasad, wszystko powinno wrócić do normy. Nic dziwnego że się poczuła olana, ale skoro tyle razy do siebie wracaliście to chyba jest to do odkręcenia. Zwłaszcza że
PinkaKruszynka napisał(a):to był juz 3 raz jak zerwala z takiego powodu


Głowa do góry chłopie, daj jej trochę czasu i popraw się.
Traszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 00:29

Re: Czy dalej Coś do mnie czuje ?

Postprzez Lidka » 8 sie 2012, o 08:28

O ile ona sobie nie znajdzie w międzyczasie kogoś innego. Ale i tak nie rozumiem Ciebie, że ciągle powtarzałeś te same błędy, wiedząc że jej to przeszkadza. Jak ona ma teraz wierzyć w Twoją poprawę?
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Czy dalej Coś do mnie czuje ?

Postprzez mycha25 » 8 sie 2012, o 09:53

Fakt,skoro ciągle robisz to samo to nie jestem pewna czy Ty ją w ogóle kochasz.Zastanów się poważnie nad swoim zachowaniem i nad tym czy jesteś w stanie coś zmienić i dopiero wtedy proś o to by do Ciebie wróciła bo w przeciwnym wypadku to nie ma w ogóle sensu...

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Czy dalej Coś do mnie czuje ?

Postprzez ladyD22 » 8 sie 2012, o 13:49

Dokladnie podzielam wasze zdanie dziewczyny. Skoro jestes z nia a znikasz z kolegami zeby sie posmiac no to sorry kolego cos jest nie tak, nawet sobie nie wyobrazasz w jakiej sytuacji ja postawiles poraz kolejny. nie dziwie sie jej ze nie chce ci dac szansy i zerwala po czyms takim gdzie podobno ja bardzo kochasz myslec o niej przestac nie mozesz a jak koledy pojawiaja sie na gruncie to biegniesz do nich a ja odstawiasz na drugi plan, tak to jest szczeniackie zachowanie wydoroslej!
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Czy dalej Coś do mnie czuje ?

Postprzez PinkaKruszynka » 8 sie 2012, o 19:36

Wiem ze sie zachowałem jak dupek. . . Nparawde ją Kocham . . . Przemyslałem to naprawde wiele razy . ALe nie mam pojecia co zrobić by mi zaufała . . . znów kolejny raz
PinkaKruszynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 11:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]