Darmowa pożyczka

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez jaskter » 24 sty 2022, o 13:55

adchow napisał(a):
jaskter napisał(a):Jeśli ktoś potrzebuje sfinansować zakupy, to fajną opcją są także płatności odroczone z Twisto - po rejestracji można zrobić zakupy w niemal dowolnym sklepie online. A jeśli uregulujesz płatność w terminie, to płacisz dokładnie tyle za ile zrobiło się zakupy, czyli w sumie za darmo płacisz później ;)


To jest bardzo fajne rozwiązanie. Ja zakładając konto w Twisto dostałam 60 zł za rejestrację i mogłam wykorzystać na zakupy. Teraz też chyba jest ten bonus. Do tego jest też aplikacja, w której widać wszystkie wydatki i można uporządkować swój budżet.



O super, że dają bonus na start :)
Dla mnie kluczowe jest to, że wszystkie wydatki odroczone są w jednym miejscu, więc można łatwo pilnować terminów.
jaskter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 paź 2021, o 13:16

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez Lawenda » 5 mar 2022, o 18:58

jaskter napisał(a):
adchow napisał(a):
jaskter napisał(a):Jeśli ktoś potrzebuje sfinansować zakupy, to fajną opcją są także płatności odroczone z Twisto - po rejestracji można zrobić zakupy w niemal dowolnym sklepie online. A jeśli uregulujesz płatność w terminie, to płacisz dokładnie tyle za ile zrobiło się zakupy, czyli w sumie za darmo płacisz później ;)


To jest bardzo fajne rozwiązanie. Ja zakładając konto w Twisto dostałam 60 zł za rejestrację i mogłam wykorzystać na zakupy. Teraz też chyba jest ten bonus. Do tego jest też aplikacja, w której widać wszystkie wydatki i można uporządkować swój budżet.



O super, że dają bonus na start :)
Dla mnie kluczowe jest to, że wszystkie wydatki odroczone są w jednym miejscu, więc można łatwo pilnować terminów.



Mnie też przy rejestracji udało się skorzystać z kodu promocyjnego. Fajna rzecz.
Mozliwość odroczenia terminu zapłaty jest bardzo fajna. I widzę, że coraz więcej sklepów ma u siebie tą formę płatności
Lawenda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 mar 2022, o 17:33

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez alex1234 » 7 kwi 2022, o 23:08

Wzięcie pożyczki jest trudnym zajęciem, należy uważać, aby wziąć ją na dobrych warunkach i w sprawdzonym miejscu, aby nie paść ofiarą oszustów. Pod adresem: https://concash.pl/pozyczki-bez-bik-i-krd jest wpis, który pomoże Ci uniknąć takich błędów.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez Hanulec » 24 maja 2022, o 22:28

Zostawiam kontakt do firmy https://tadam-finanse.pl/. kancelaria Finansowa Tadam udziela pożyczek. Nie darmowych, bo nie ma w życiu nic za darmo ale na uczciwych i jasnych warunkach ;)
Hanulec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 mar 2020, o 20:18

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez AKrol » 4 paź 2022, o 10:03

Ja kiedy potrzebuję pieniędzy na nagłe wydatki korzystam z Twisto. Dzięki temu nie tyle pożyczam, co po prostu odraczam płatność. Na zapłacenie za zakupy mam czas do 15 dnia kolejnego miesiaca (jestem zarejestrowana - bez rejestracji jest chyba 21 dni na spłatę). Do tego czasu zawsze spłacam - wiec w praktyce nic mnie to nie kosztuje, nie ponoszę żadnych dodatkowych kosztow.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez pola199 » 10 paź 2022, o 18:04

Bezpieczne i wiarygodne oferty znajdziecie z łatwością w porównywarkach produktów bankowych i pozabankowych. Polecam takie rozwiązania. Wśród nich z pewnością znajdziecie szybkie pożyczki

Ja korzystam z https://comparer.pl/
pola199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 paź 2022, o 18:04

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez iva.stracke » 1 lis 2022, o 22:13

Wiele ofert kredytowych dostępnych na rynku kusi nas elastycznymi warunkami współpracy m.in. bez sprawdzania w bazie BIK. Jest to dogodna możliwość, dla każdego kto posiada lub posiadał zadłużenia finansowe i został wpisany na listę dłużników.

Avatar użytkownika
iva.stracke
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 lis 2022, o 22:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez shemar53 » 18 lis 2022, o 16:18

Wbrew pozorom zdolność kredytowa chroni nie tylko interesy banku, który chce mieć pewność, że odzyska pożyczone przez siebie pieniądze, ale także kredytobiorców, aby wnioskowana przez nich kwota nie obciążała zbyt mocno ich domowego budżetu.

Avatar użytkownika
shemar53
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lis 2022, o 16:15
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez OlaMola » 30 lis 2022, o 13:18

Warto uważać, szczególnie na pożyczki pozabankowe, bo to problem. Tymczasem są inne rozwiązania, które mogą nam pomóc w codziennym życiu, na przykład Twisto. Jest szybka decyzja kredytowa, można dostać fajny limit, dokonywać zakupów, jak również odraczać płatności
OlaMola
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:00

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez Lomalia » 22 lut 2023, o 13:14

Ze swojego doświadczenia, mogę wam polecic doradcow finanoswych z Phinance. Pomogli mi z kredytem oraz dobrali mi fajne ubezpieczenie, które idelanie wpsiuje sie w moje potrzeby.
Lomalia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 10:44
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron