stomatolog

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

stomatolog

Postprzez paatka23 » 28 sty 2022, o 17:10

Cześć, szukam dobrego stomatologa, ponieważ nie jestem zadowolona z mojego obecnego lekarza. Koleżanka z firmy polecała mi centrum medyczne Corten Medic, mówiąc, że zawsze chodzi tam ze swoimi dziećmi i mężem i leczenie przebiega sprawnie, bezboleśnie i w bardzo miłej atmosferze. Co sądzicie, polecacie?
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: stomatolog

Postprzez lilian.flatley » 16 lut 2022, o 16:04

Fluoryzacja zębów jest wskazana zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zalecane jest, aby u pełnoletnich pacjentów zabieg ten przeprowadzać co najmniej raz na sześć miesięcy, natomiast u dzieci trzy do czterech razy w roku.

Avatar użytkownika
lilian.flatley
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lut 2022, o 16:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: stomatolog

Postprzez JoasiaK28 » 18 lut 2022, o 10:18

Jestem z Wrocławia i jeśli chodzi o leczenie tutaj to też przerabiałam już kilka miejsc. Obecnie leczę zęby w klinice Unident Union i teraz mogę powiedzieć, że jestem zadowolona. Wizyty są na czas, zawsze w miłej atmosferze, plan leczenia został ustalony już na początku, także jeśli chodzi o koszty to też wiem, czego się spodziewać. Z tego co słyszałam, to przyjeżdżają tutaj ludzie z całej Polski.
JoasiaK28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lut 2022, o 10:12

Re: stomatolog

Postprzez OlaMola » 1 mar 2022, o 11:18

Jeśli mamy problem z brakami w uzębieniu, teraz protetyka daje naprawdę duże możliwości. Polecam takie rozwiązanie, jak proteza , tu macie szczegóły https://mcs-przychodnia.pl/clinics/pora ... logicznej/, moja mama od nich ma protezę stałą, wygąda naprawdę elegancko, zęby niczym się nie różnią od naturalnych
OlaMola
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:00
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników