makijaż permanentny Kielce

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

makijaż permanentny Kielce

Postprzez Fijałka87 » 1 lut 2022, o 14:40

Jeśli będziecie mi w stanie coś sensownego podpowiedzieć jeśli chodzi o miejsca w Kielcach, gdzie można się umówić na permanetny makijaż to byłoby super. W ciemno nie chce takich miejsc wybierać a jednocześnie też nie mam doświadczenia z takimi usługami więc samodzielnie trudno mi coś wybrać, będę wdzięczna za podpowiedzi pod tym kątem. Może któraś z Was jest po takim makijażu i powie jakie były efekty.
Fijałka87
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 kwi 2021, o 13:59

Re: makijaż permanentny Kielce

Postprzez Samborka22 » 4 lut 2022, o 08:21

Z mojej perspektywy zdecydowanie jestem zadowolona jeśli chodzi o makijaż permanentny wykonany w permanentnykielce.pl/. Świetny kontakt z Panią Edytą, krok po kroku na temat zabiegu wszystko wyjaśniła, potem zajęła się wykonaniem. W pełni profesjonalne podejście do pacjentki i szukanie rozwiązań, które sprawią, żę wykonany makijaż będzie idealnie do danej osoby pasował. To klucz do sukcesu.
Samborka22
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 29 wrz 2021, o 09:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Fairfvfgfcl, Google [Bot], Google Adsense [Bot]