Wyobrażacie sobie podczas seksu innego faceta?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Wyobrażacie sobie podczas seksu innego faceta?

Postprzez no.nie.wiem » 23 gru 2011, o 01:39

Wiem, że sporo facetów tak robi. Sporo facetów się do tego nie przyznaje i sporo przynajmniej raz spróbowało wyobrazić sobie piękną, cycatą Pamele Anderson :)

A Wy? :) Próbowałyście kiedyś wyobrażać sobie, że uprawiacie seks z innym facetem podczas gdy robicie to ze swoim? :)

Przyznam, że raz mi się zdarzyło. Właściwie to przemkneła mi ta myśl (w trakcie kochanie się z moim mężem) przez głowę, łącznie z potencjalnym facetem . Nie da się tak. Bynajmniej ja tak nie dam rady.
no.nie.wiem
 

Re: Wyobrażacie sobie podczas seksu innego faceta?

Postprzez dzo » 23 gru 2011, o 09:42

nie bo to jest bez sensu
dzo
 

Re: Wyobrażacie sobie podczas seksu innego faceta?

Postprzez kies » 24 gru 2011, o 01:29

no.nie.wiem napisał(a):Wiem, że sporo facetów tak robi. Sporo facetów się do tego nie przyznaje i sporo przynajmniej raz spróbowało wyobrazić sobie piękną, cycatą Pamele Anderson :)

A Wy? :) Próbowałyście kiedyś wyobrażać sobie, że uprawiacie seks z innym facetem podczas gdy robicie to ze swoim? :)

Przyznam, że raz mi się zdarzyło. Właściwie to przemkneła mi ta myśl (w trakcie kochanie się z moim mężem) przez głowę, łącznie z potencjalnym facetem . Nie da się tak. Bynajmniej ja tak nie dam rady.

nie
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Wyobrażacie sobie podczas seksu innego faceta?

Postprzez Lily of the Valley » 12 kwi 2012, o 20:36

Nie...
Lily of the Valley
 

Re: Wyobrażacie sobie podczas seksu innego faceta?

Postprzez mycha25 » 15 kwi 2012, o 12:24

Nie.Jak już to wyobrażam sobie że jesteśmy w innym miejscu lub w innej sytuacji a nie znowu w tym nudnym łóżku ;)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Wyobrażacie sobie podczas seksu innego faceta?

Postprzez Arturowa :) » 17 kwi 2012, o 22:06

Mi mój partner w zupełności wystarcza. ;) A po drugie w trakcie kochania się z moim mężczyzną nie myślę o niczym innym, skupiam się na doznawaniu przyjemności i dawaniu jej mojemu facetowi.
Ale jak kto woli ;) :sex1

" Nie nazywaj moich marzeń szaleństwem
jeśli sam, oprócz szarej rzeczywistości
nie masz nic więcej. "
Arturowa :)
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 22:01

Re: Wyobrażacie sobie podczas seksu innego faceta?

Postprzez Yass » 18 kwi 2012, o 16:55

Ja wyobrażałam sobie seks z kimś innym niż z moim ostatnim partnerem, z którym zresztą już nie jestem... I nie mam sobie tego za złe :)
Yass
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 18:00

Re: Wyobrażacie sobie podczas seksu innego faceta?

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 22:05

Nie, bo wg. mnie jest to pewnego rodzaju zdrada.
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]