Wyjałowienie pochwy ...

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Wyjałowienie pochwy ...

Postprzez monica1986 » 6 kwi 2012, o 12:04

Witam mam na imię Monika. Postanowiłam napisać na tym forum o moim problemie po wizycie u 4 różnych lekarzy .
Otóż 9 miesięcy temu urodziłam synka .
Pod koniec ciąży miałam bardzo przykre dolegliwosći związane z pochwą. Głównie chodziło o swędzenie ! I puchnięcie przy ylko tym warg sromowych . Lekarz który prowadził m ciąże ciagle przepisywał mi jedna jedyna maść Pimafucin ...
Po którym dolegliwość mijały tylko na kilka dni .
Przetrwałam jakos tak 4 miesiące koncowe ciąży nie wiem jak to wytrzymałam ale wyrzymalam . Po urodzeniu dziecka doligliwosci o dziwo minely , myślalam ze juz mam to za soba .
Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Madinette . Zaczelam oczywiscie wspolzyc z mężem i zaczeła sie jazda ! Swędzenie czerwone wargi sromowe , wizyty u lekarza . 12 cytologi od poczatku rogu posiewy z ktorych nic nie wynikalo tylko ciagly stan zapalny . Lekarze przepisywali mi gynagin clortymazol , pimafucort pimafucin itd itd itd .
Doszlo do tego ze podczas stosunku ... pieklo mnie tak ze na dzien dzisiejszy nie wspolzyje od 3 miesiecy bo jak pomysle o jakiej kolwiek penetracji lzy staja mi w oczach .
Kolo sie zamyka ... o jakims czasie doleczenia znowu chce wspolzyc to czuje jakby pochwa ... nie byla w ogole przygotowana w sensie jakbym po tych przerwach byla byla "dziewicą " i zapalenie znowu . Myslalam ze to wina partnera dostal skierowanie na konkretne badania maz jest zdrowy .
Stosowalismy razem antybiotykoterapie .
Zaczelismy dodatkowo wspolzyc w prezerwatywach i to samo .. u mnie pieczenie , swedzenie glownie swedzenie . Na noc clortimazol , na nastepny dzien twarkozkowy sluz . Chce mi sie plakac , moje zycie intymne leglo w gruzach . Nie wiem co mam zrobic mam wrazenie ze przez tych lekarzy i te leki wyjalowilam zupelnie pochwe . Wlozenie tamponu ... podczas miesiaczki graniczy z cudem i lzlami krokodylimi .
Jaka kolwiek penetracja z gigantyczna iloscia .. lubrykantu nic nie daje . PIECZE . Mam wrazenie ze mam tam ZYWA rane . Stracilam wiare w ginekologow . Nie wiem osttnia wizyta skonczyla sie przepisaniem clortymazolu w globulkach . Nie wiem co zrobic .
Wydaje mi sie tak mi intuicja podpowiada ze jestem wyjalowiona co mam zrobic ? Jak odbudowac .. flore bakteryjna pochwy ?
monica1986
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 kwi 2012, o 11:53

Re: Wyjałowienie pochwy ...

Postprzez Lily of the Valley » 6 kwi 2012, o 15:11

Oj... bardzo Ci współczuję... nie jestem specem w tym gatunku, ale jedyna forma pieszczot, jaka przychodzi mi do głowy, to minetka... Kurczę, bardzo mi przykro, nie chcę sobie nawet wyobrazić, jak musisz mieć ciężko.
Lily of the Valley
 

Re: Wyjałowienie pochwy ...

Postprzez cfietka » 9 kwi 2012, o 13:08

Wypróbuj clotrimazolum, tabletki dopochwowe, wykupujesz je w aptece bez recepty. Kiedy sobie zaaplikujesz tabletkę, musisz mieć wkładkę bądź podpaskę, gdyż tabletka podczas rozpuszczania się w srodku, może powodować różne wycieki. Tabletka nawilża ścianki pochwy, powinnaś zastosować tą kurację przez okres dwóch tygodni, aplikując tabletkę rano i wieczorem. Jeśli zdecydujesz się na tą terapię, daj proszę znać jak poskutkowała.
Dodam jeszcze,że zmagałam się z podobnym problemem i od zażycia clotrimazolum nie mam z tym żadnych problemów.
Pozdrawiam.

Kobietka (;
cfietka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 12:54

Re: Wyjałowienie pochwy ...

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 23:06

Popieram poprzedniczki ; ) .
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]