Ciąża a infekcja!

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Ciąża a infekcja!

Postprzez amanda888 » 2 kwi 2012, o 07:29

Witam wszystkich. Ostatnio kochałam się z moim chłopakiem ( ok. 3 tyg temu ) . Chcieliśmy spróbowac bez prezerwatywy. Jednak po kilku sek. stres spowodowany wpadką był za duży i zagoniłam faceta do założenia jej. Czy możliwe jest by po tak krótkim czasie zajśc w ciążę? Okres spóźnia mi się o tydzień, ale przed tygodniem miałam infekcję miejsca intymnego i zastanawiam się, czy to mogło spowodowac opóźnienie się okresu. Liczę na was!
amanda888
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 kwi 2012, o 07:27

Re: Ciąża a infekcja!

Postprzez alex17941 » 2 kwi 2012, o 19:22

w tej sprawie nikt z nas raczej Ci nie pomoże musisz po prostu zwrócić sie do lekarza.może wsród nas jest jakis lekarz i Ci pomoże ale najlepsza jest osobista wizyta
alex17941
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 12 lut 2012, o 21:14

Re: Ciąża a infekcja!

Postprzez monica1986 » 6 kwi 2012, o 12:12

Każda ryzykująca sytuacja nawet taka to jak gra w ruletkę. Jeśli nie chcesz zajść w ciąże nie ryzykuj tak .
Prawdopodobieństwo jest nikłe miesiączka spoźnia sie nie tylko z możliwej ciąży ale infekcja , stres ( bo na pewno w tej chwili się stresujesz )
Nie wiem ile czasu minelo od stosunku ale za okolo tydzien mozesz spokojnie wykonać test ciążowy .
monica1986
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 kwi 2012, o 11:53

Re: Ciąża a infekcja!

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 23:18

Zrób test.
Infekcja mogła wpłynąć na opóźnienie.
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]