Co się ze mną dzieje?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Co się ze mną dzieje?

Postprzez kiiingaaa » 21 mar 2012, o 19:56

7 dni temu zaczęłam 6 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. wszystko jest tak jak należy. może oprócz tego, że od jakiś 2/3 miesięcy po czterech dniach po okresie odczuwam lekkie smeranie w jajnikach, dzisiaj natomiast zauważyłam bardzo niewielka ilosc krwi... takie smyranie odczuwam też czasem po współżyciu. czy ktoś ma podobnie? bądź wie czym to jest spowodowane?? z góry bardzo dziękuję!
kiiingaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 mar 2012, o 19:55

Re: Co się ze mną dzieje?

Postprzez mamajulci » 21 mar 2012, o 21:18

Zażywanie doustnej antykoncepcji hormonalnej zawsze niesie ze sobą "problemy zdrowotne". Gospodarka hormonalna zostaje zachwiana wiec nic dziwnego ze pojawiaja sie jakies dziwne symptony. Pamietaj ze zazywajac pigułki antykoncepcyjne co 6 miesiecy nalezy kontorolowac sie u ginekologa.Mysle ze to nic powaznego jednak wizyta u lekarza nie zaszkodzi
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Co się ze mną dzieje?

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 23:31

Nie używam tebletek, ale słyszałam, że niosą one za sobą wiele skutków ubocznych i należy wtedy chodzić na kontrolę do ginekologa ; ) .
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]