Problem podczas seksu

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Problem podczas seksu

Postprzez qazej » 3 lut 2012, o 21:39

Witam

Jakiś czas temu poznałem dziewczyne. Gdy sie kochamy sprawia jej to ból...ona jest bardzo ciasna a na dodatek twierdzi że mam troche dużego hmm. Nie chce jej krzywdzić. Co zrobić?
Dzisiaj linijka mi pokazała 17 cm długości i 14 cm obwód czy to aż tak dużo? Na dodatek ma duże obawy gdy kończe w niej (w prezerwatywie) bardzo sie boi tego że zajdzie w ciąże? Jak ja do tego przekonać?
qazej
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 16:43

Re: Problem podczas seksu

Postprzez dzo » 3 lut 2012, o 21:47

17 to bardzo mało ;)
dzo
 

Re: Problem podczas seksu

Postprzez qazej » 3 lut 2012, o 21:49

Zrozumiałem przekaz... ale jakiś pomysł na polepszenie sytuacji?
qazej
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 16:43

Re: Problem podczas seksu

Postprzez Melisa » 3 lut 2012, o 22:37

dzo napisał(a):17 to bardzo mało ;)

nie mogłaś jakoś delikatniej? haha :P


hmm ból może być powodowany stresem, może się spina za bardzo, bo boi się wpadki
Melisa
 

Re: Problem podczas seksu

Postprzez qazej » 3 lut 2012, o 23:12

Bardzo sie boi ciąży chociaż stosunek jest w prezerwatywie. Rozmawiałem z nią o tym, ale nie wiem jak to zmienić
qazej
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 16:43

Re: Problem podczas seksu

Postprzez she336 » 4 lut 2012, o 04:45

Jeżeli boi się ciąży to może poświęć się na chociaż krótki czas i nie kończ w niej... Wtedy ona się nie będzie tak stresować, wyluzuje się i może nie będziesz mieć tak ciasno jak mówisz... A po jakimś czasie będzie na tyle Ci ufać, że to nie będzie dla niej problem. ;)
she336
 

Re: Problem podczas seksu

Postprzez dzo » 4 lut 2012, o 09:10

Melisa napisał(a):
dzo napisał(a):17 to bardzo mało ;)

nie mogłaś jakoś delikatniej? haha :P


poniosło mnie :lol: :lol:
dzo
 

Re: Problem podczas seksu

Postprzez qazej » 4 lut 2012, o 11:56

Melisa napisał(a):
dzo napisał(a):17 to bardzo mało ;)

nie mogłaś jakoś delikatniej? haha :P


hmm ból może być powodowany stresem, może się spina za bardzo, bo boi się wpadki

Nieźle sie uśmiałem heh. Wydawało mi że TYLE to ani dużo ani mało, ale mniejsza o to. Tak czy inaczej dzięki za pomoc ;)
qazej
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 16:43

Re: Problem podczas seksu

Postprzez dzo » 4 lut 2012, o 12:20

cm w te czy we wte nie robi różnicy ;)

wierz mi :twisted: :twisted:
dzo
 

Re: Problem podczas seksu

Postprzez qazej » 4 lut 2012, o 14:52

No pewnie, że tak. Jak to mówia "mały ale wariot" hehe czyli morał prosty
qazej
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 16:43

Re: Problem podczas seksu

Postprzez dzo » 4 lut 2012, o 16:05

o to to to :lol: :lol: :lol:
dzo
 

Re: Problem podczas seksu

Postprzez Nala » 4 lut 2012, o 16:23

Hahahaha! :lol:

A co do Twojego problemu... Właściwie Waszego. Moim zdaniem to wszystko spowodowane jest stresem i obawą przed ciążą. Porozmawiaj z nią, pokaż że ją wspierasz. Zadbaj o miłą atmosferę i przede wszystkim - o grę wstępną. Może ona warto aby była dłuższa, bardziej urozmaicona? Na pewno w końcu się uda!

Powodzenia :)
Nala
 

Re: Problem podczas seksu

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 00:24

Ona jest młoda i te pierwsze razy zawsze takie są.

A te rozmiary to nie gigant, mój ma podobne i jest ok. Ani za mały, ani za duży, jak dla mnie w sam raz ; ) .

Moja rada?
Powinieneś być dla niej bardzo delikatny przy stosunku, okazywać jak najwięcej czułości i ciepła.
Powinniście też przeprowadzić dobrą grę wstępną, która pomoże jej się rozluźnić i zmotywować do seksu. ; ) .
Nie zrobisz jej krzywdy, ale jak już mówiłam, trzeba się starać, by tego bólu było jak najmniej.

Powinniście też rozmawiać o tym, niech Ci powie czego oczekuje podczas seksu, co jej się nie podoba itp. ; P .
Życzę powodzenia ; ) .
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]