Odnowiona znajomość

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Odnowiona znajomość

Postprzez the.last.one » 4 gru 2011, o 19:03

Witam. Wiem, że to forum dla kobiet, ale uznałem, że najlepiej zwrócić się po poradę do Was.
Mój problem wygląda następująco. Jakieś trzy lata temu byłem z dobrą znajomą na niemówionym i niepisanym układzie: partnerski seks.
Nie było żadnych problemów, ani nieprzyjemności. I ona i ja wiedzieliśmy co robimy i czego chcemy. Kontakt się urwał do czasu ostatnich wakacji, kiedy w końcu mieliśmy trochę czasu i udało nam się spotkać. Od kilku miesięcy spotykamy się co jakiś czas, wychodzimy razem, czasem zdarzy się, że się pouczymy. Ogółem jest miła atmosfera.
I oto moje pytanie. Czy jest jakaś metoda, sposób, nie wiem jak to nazwać, aby wrócić do tego co było? Bynajmniej, nie dlatego, że jestem napalonym "maczo", który potrzebuje seksu. Po prostu, nawet jeśli do niczego nie dochodziło, lubiłem z nią poleżeć, poprzytulać się, itp.
Więc nie zamierzam wracać, aby ją wykorzystać. Pytanie tylko skąd mam wiedzieć, czy ona tego chce? Mi jakoś niezręcznie mówić z nią o seksie po tylu latach bez kontaktu.
the.last.one
 

Re: Odnowiona znajomość

Postprzez kies » 24 gru 2011, o 02:03

hm?? może się zakochała dlatego kontakt się urwał, a teraz ma jeszcze nadzieje na coś więcej
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Odnowiona znajomość

Postprzez E-lejdis » 2 sty 2012, o 16:16

A dlaczego kontakt się urwał,był jakiś specjalny powód? Może ona też chce czegoś więcej i dlatego musiała to wszystko przemyśleć. Moim zdaniem powinieneś z nią szczerze porozmawiać. To zawsze pomaga.
E-lejdis
 

Re: Odnowiona znajomość

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 13:27

Jeśli z nią nie porozmawiasz, to nigdy się nie dowiedz.
Zrób ten pierwszy krok.
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]