Obciążone stawy- suplementacja kolagenu

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Obciążone stawy- suplementacja kolagenu

Postprzez SzaraMysza » 9 sty 2022, o 19:53

Hej. Postanowiłam się za siebie zabrać. Niestety, nadprogramowe kilogramy zrobiły swoje i zaczęły pojawiać się - zwłaszcza po ćwiczeniach- bóle w stawach. Za radą mojego fizjoterapeuty i trenera zaczęłam suplementować kolagen i muszę powiedzieć, że efekty są niesamowite. Przede wszystkim przestaly mi puchnąć kostki po treningu, ale także przestało strzykać w kolanach. Zdecydowanie łatwiej mi się ćwiczy! Czytałam dużo na temat tego, że suplementacja kolagenu to bzdura, ale na własnej skórze przekonałam się, że to działa. Trzeba dobrać odpowiedni kolagen. Mi w doborze pomógł mój trener :) Polecam gorąco!

Kolagenów na rynku jest sporo, gdyby ktoś był zainteresowany, ja wybrałam kolagen Collibre Active .
SzaraMysza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 sty 2022, o 18:18

Re: Obciążone stawy- suplementacja kolagenu

Postprzez Kasiulka12 » 15 sty 2022, o 13:07

Przyjmowanie kolagenu to świetna sprawa Od kilku miesięcy go piję i widzę znaczną poprawę jeśli chodzi moje samopoczucie.
Kasiulka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 sty 2022, o 13:04

Re: Obciążone stawy- suplementacja kolagenu

Postprzez liczzi » 26 maja 2022, o 19:36

ja zaczęłam codziennie pić Flexistav Xtra, ma bogaty skład, dużo kolagenu, kwas hialuronowy, witaminę C oraz ekstrakty roślinne. Pije się jedną saszetkę dziennie, staram się to robić rano bo tak jest zalecane, na pewno chcę przez dłuższy czas stosować, bo wiadomo że przy tego typu produktach regularność jest bardzo ważna
liczzi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 cze 2021, o 19:23

Re: Obciążone stawy- suplementacja kolagenu

Postprzez anita_an » 27 maja 2022, o 12:12

Polecam FlexiStav Xtra, który pozytywnie wpłynął na moje dolegliwości stawów kolanowych. Nie czuję już dyskomfortu podczas biegania i mogę to robić jak dawniej. Produkt z bardzo bogatym składem, bo ma aż 10 składników. Ważne jest regularne stosowanie suplementu, a efekty na pewno będą.
anita_an
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 8 lip 2019, o 11:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]