Sex z nakladka wilbrujaca

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Sex z nakladka wilbrujaca

Postprzez agusnysa » 31 maja 2011, o 13:52

uzywałyscie takiej nakladki ? jak wrazenia?
agusnysa
 

Re: Sex z nakladka wilbrujaca

Postprzez dzo » 31 maja 2011, o 15:41

nie używałam, ale słyszałam, że to pic na wodę fotomontaż 8-)
dzo
 

Re: Sex z nakladka wilbrujaca

Postprzez Natalia Ephemer » 3 cze 2011, o 12:37

Używałam... Ekstra... Fajne urozmaicenie. Najlepsza jest taka z wyborem prędkości ;)
Natalia Ephemer
 

Re: Sex z nakladka wilbrujaca

Postprzez puszapek » 12 cze 2011, o 12:25

Ja także nie używałam, ale jak widać powyżej zdania są podzielone. Podobno bardzo szybko wyczerpuje się bateria i nie na każdego działa tego typu zabawka. Ja osobiście jakoś nigdy nie chciałam takiego czegoś zakupić, ale kto wie, może w przyszłości to zrobię, w końcu w zyciu trzeba wszystkiego spróbować, prawda???
puszapek
 

Re: Sex z nakladka wilbrujaca

Postprzez dzo » 13 cze 2011, o 15:44

puszapek napisał(a):Ja także nie używałam, ale jak widać powyżej zdania są podzielone. Podobno bardzo szybko wyczerpuje się bateria i nie na każdego działa tego typu zabawka. Ja osobiście jakoś nigdy nie chciałam takiego czegoś zakupić, ale kto wie, może w przyszłości to zrobię, w końcu w zyciu trzeba wszystkiego spróbować, prawda???


prawda prawda 8-) wszystko jest dla ludzi 8-)
dzo
 

Re: Sex z nakladka wilbrujaca

Postprzez Teo » 17 cze 2011, o 16:14

Fajerwerków nie ma, przynajmniej u mnie... Może to na niektórych działa, ale tak to tylko łaskocze i śmieszy :P
Teo
 

Re: Sex z nakladka wilbrujaca

Postprzez ChiChan » 5 lip 2011, o 13:53

A ja z mężem używamy wibratora dla par. Wygląda jak podkówka. Jedna końcówka jest w kobiecie a druga na zewnątrz i posiada guziczki do sterowania. Końcówka w kobiecie jest wyprofilowana tak, że pobudza również mężczyznę, który jest wewnatrz. Ma bardzo dużo trybów. Można wybierać ;) Świetny wynalazek nota bene :)
ChiChan
 

Re: Sex z nakladka wilbrujaca

Postprzez Osssa » 3 paź 2011, o 19:53

jak dla mnie to nakładka jest świetnym dodatkiem:) coś innego:) tylko lepiej nie przesadzać bo można się przyzwyczaić hehe:PP i w sumie róznego typu żele też są spoko;)
Osssa
 

Re: Sex z nakladka wilbrujaca

Postprzez michalina37l » 19 paź 2011, o 14:22

na mnie wcale to nie działa...
michalina37l
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 14:14

Re: Sex z nakladka wilbrujaca

Postprzez reffina » 20 paź 2011, o 11:15

Kiedyś spróbowałam i jak zaczęła wibrować to zaczęłam płakać ze śmiechu, mu ówczesny mężczyzna też, więc nici z romantycznej atmosfery :P
reffina
 

Re: Sex z nakladka wilbrujaca

Postprzez trufella » 24 paź 2011, o 12:52

reffina napisał(a):Kiedyś spróbowałam i jak zaczęła wibrować to zaczęłam płakać ze śmiechu, mu ówczesny mężczyzna też, więc nici z romantycznej atmosfery :P


dokładnie taka sama reakcja byla u mnie hehe :)
trufella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 22:07

Re: Sex z nakladka wilbrujaca

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 22:03

Nie używałam i nie chcę, wolę naturalny seks bez żadnych urządzeń ; ) .
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]