Firma

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Firma

Postprzez paatka23 » 22 cze 2022, o 14:57

Hej, z jakim biurem podróży najczęściej jeździcie? Ja z Itaką, bo są bardzo profesjonalni i mają ogromne doświadczenie, dlatego też jestem jednym z ich 9 milionów zadowolonych klientów. A Wy, co uważacie o tej firmie?
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Firma

Postprzez gosiakos » 30 cze 2022, o 12:00

Byłam z Itaką na wakacjach w Turcji w tym roku i jestem zawiedziona. Liczyłam na większy profesjonalizm. Nie dość, że przenieśli nam wycieczkę o 2 dni to rezydent na miejscu nie okazywał żadnego zainteresowania. A organizacja wycieczki fakultatywnej okazała się klapą ;/
gosiakos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:23

Re: Firma

Postprzez jagina » 14 lip 2022, o 14:02

Prowadzę firmę i w większości pracuje w domu, ale żeby mieć lepszy adres i miejsce na niektóre spotkania, to mam wirtualne biuro Warszawa https://e-biuro.eu/ i powiem szczerze, że super ta opcja u mnie się sprawdza. Biuro mogę wynająć na spotkanie, jeśli jest taka potrzeba.
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30

Re: Firma

Postprzez wenek » 16 sie 2023, o 09:42

Wirtualne biuro to kluczowy element efektywnego zarządzania firmą. Decydując się na to rozwiązanie, zyskujesz nie tylko profesjonalny adres do rejestracji firmy, ale także dostęp do usług administracyjnych na najwyższym poziomie. W mojej opinii, wirtualne biuro to świetny sposób na optymalizację kosztów i skupienie się na istotnych aspektach prowadzenia firmy.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]