Catering dietetyczny- czy warto?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Catering dietetyczny- czy warto?

Postprzez MartynaJankowska » 28 kwi 2022, o 13:18

Witam. Chciała bym zacząć zdrowo się odżywiać, przede wszystkim jeść regularnie a niestety nie mam czasu na gotowanie. Przerabiałam już różne diety i zawsze właśnie największy problem był z powodu braku czasu na zakupy i przyrządzanie. Koleżanka namawia mnie na catering dietetyczny ale jestem trochę sceptyczna co do tego pomysłu. Jakie jest wasze zdanie? Udało się komuś schudnąć dzięki takiemu rozwiązaniu?
MartynaJankowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 kwi 2022, o 13:07

Re: Catering dietetyczny- czy warto?

Postprzez Mark » 2 maja 2022, o 20:48

to na pewno oszczędność czasu i wygoda lecz gdy zrobisz sama to wiesz co jesz no i stracisz mniej.
Mark
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 maja 2022, o 20:45

Re: Catering dietetyczny- czy warto?

Postprzez lolki » 6 maja 2022, o 11:02

Ważne jest, aby każdego dnia jeść dobre śniadanie. Ponadto w porze lunchu należy uwzględnić sałatkę, a na kolację dwie porcje owoców i warzyw. Jeśli będziesz przestrzegać tych zdrowych nawyków żywieniowych, stracisz na wadze, a catering nie bedzie ci potzrebny

https://elewacyjnie.pl/ - Elewacje od podstaw czyli projekt wizualizacja i wykonanie to nasze zadanie!
lolki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 lip 2020, o 13:20

Re: Catering dietetyczny- czy warto?

Postprzez MariaGoj » 25 maja 2022, o 14:36

Moim zdaniem warto tylko trzeba trafić na dobry catering. Ja trafiłam za 4 razem i teraz zamawiam od dłuższego czasu z Caterino.pl. Polecam
MariaGoj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 maja 2022, o 14:28

Re: Catering dietetyczny- czy warto?

Postprzez AnitaT » 23 wrz 2022, o 22:42

U mnie opcja z cateringiem się super sprawdza. Zamawiam z Wygodnadieta i karmią na prawdę dobrze. Jedzonko jest różnorodne i ciekawie komponowane więc dieta się nie nudzi. Ja jem regularnie, zdrowo i smacznie a już samo to daje fajne efekty;)
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Catering dietetyczny- czy warto?

Postprzez AKrol » 4 paź 2022, o 09:21

Też korzystam z diety pudelkowej i dla mnie to najlepsze rozwiazanie. Całodzienne wyżywienie (5 posiłków) zamawiam w firmie Dietering. Dzięki temujem zdrowo, dania dopasowane do moich potrzeb i gustu. Nie muszę planować posiłków, liczyć kalorii - wszystko to mam gwarantowane w zamawianych posiłkach.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Catering dietetyczny- czy warto?

Postprzez witek2001 » 12 paź 2022, o 10:17

Moim zdaniem catering dietetyczny to najlepsza rzecz jaką ludzkość wymyśliła w ostatnich latach :D Polecam każdemu przetestować, sporo wolnego czasu pozostaje i mamy idealnie dobraną diete pod siebie :D

witek2001
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 wrz 2021, o 14:16

Re: Catering dietetyczny- czy warto?

Postprzez lupik » 17 paź 2022, o 20:08

jakoś nie przekonują mnie te wszelkie cateringi... wolę jednak domowe jedzenie i diety przygotowywane w konsultacji z dietetykiem
lupik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 paź 2022, o 19:47

Re: Catering dietetyczny- czy warto?

Postprzez lazyday.sunny » 1 lut 2023, o 19:22

Pewnie, że warto :) u mnie w firmie zamawiamy z https://polskiobiad.pl/ w Lublinie na Energetyków 23.
Dostawa zawsze na czas, a jedzenie pyszne!

Ja Ci polecam spróbować :)
lazyday.sunny
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 lut 2023, o 19:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]