Telefon

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Telefon

Postprzez dominika10 » 26 maja 2022, o 14:25

Cześć, ostatnio zalałam swój telefon i teraz nie działa tak jak powinien, dlatego planuję pójść z nim do serwisu. Moja znajoma poleciła mi Enter-serwis, bo jej bardzo pomogli w podobnym przypadku i zrobili to w rozsądnej cenie. Co myślicie, znacie tę firmę?
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Telefon

Postprzez vvonrueden » 11 paź 2022, o 15:52

Skoro już wiemy, że lokalizowanie telefonów za pomocą numeru telefonu jest niemożliwe, to czy jest jakiś inny sposób? Jeśli jest zapotrzebowanie - zawsze znajduje się jakieś wyjście. Iphony od dawna mają swoją aplikację, która pozwala na szybkie znalezienie telefonu bliskiego lub swojego własnego, kiedy dojdzie do kradzieży albo zgubienia. Ci, którzy korzystają z Androida, mogą z kolei korzystać z aplikacji zewnętrznych.

Avatar użytkownika
vvonrueden
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 paź 2022, o 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Telefon

Postprzez cprosacco » 13 gru 2022, o 16:12

Każdy, kto planuje zakup nowego modelu smartfonu, zastanawia się, jakimi kryteriami należy się kierować. Czy warto wybierać te modne, drogie modele, które reklamują celebryci, czy może bardziej skupić się na parametrach technicznych poszczególnych modeli?

Avatar użytkownika
cprosacco
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 gru 2022, o 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Telefon

Postprzez dickinson.colleen » 28 gru 2022, o 22:49

Coraz częściej słyszy się o przypadkach wyłudzeń na odległość, do których wykorzystywane są smartfony. Użytkownicy takich urządzeń są narażeni na straty finansowe poprzez przejęcie ich danych za pomocą, np. szkodliwego oprogramowania.

Avatar użytkownika
dickinson.colleen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 gru 2022, o 22:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Telefon

Postprzez emmanuel27 » 13 sty 2023, o 19:04

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek nad tym jak można sprawdzić historię połączeń Waszego dziecka? Ostatnio zaczęłam się martwić z kim rozmawia moja córka, dlatego chciałabym to jakoś zobaczyć.

Avatar użytkownika
emmanuel27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 sty 2023, o 19:01
Lokalizacja: Stare Babice
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]