Wyjazd na narty

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Narty

Postprzez aura » 4 sty 2011, o 13:22

Czy może jest wśród was jakiś hobbysta szusowania po stokach? Ostatnio coraz bardziej wkręcam się w ten sport i właśnie poszukuję nart dla siebie. Zastanawiam się czy lepiej jest kupić używane narty dobrej marki (na dobrenarty.pl jest spory wybór takiego sprzętu), czy lepszym wyborem będą droższe, nowe narty. Jak myślicie? Co będzie dla mnie lepsze?
aura
 

Wyjazd na narty

Postprzez Alternatice » 28 wrz 2012, o 02:01

Hej dziewczyny!
Słyszałyście może o wyjazdach na narty z FeelTheFlow? Najbliższy odbędzie się na przełomie listopada i grudnia i będzie to wyjazd w Alpy do Francji. Koszty są naprawdę niskie, a ja byłam w zeszłym roku i wróciłam ze świetnymi wspomnieniami. Może któraś w tym roku też się wybiera? :)

Ostatnio edytowano 21 lis 2012, o 03:18 przez Alternatice, łącznie edytowano 1 raz

Alternatice
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 lip 2012, o 18:23

Re: Wyjazd na narty

Postprzez Ananas » 28 wrz 2012, o 02:06

O, fajnie, że ktoś o tym wspomniał ;D Ja byłam na takim wyjeździe studenckim dwa lata temu i było naprawdę nieziemsko! Zwłaszcza imprezy i świetna muzyka. Jedyne co mi się nie podobało to to, że wyjazd był stanowczo za krótki ;D
Dla zainteresowanych tutaj jest stronka - FeelTheFlow

Ostatnio edytowano 21 lis 2012, o 03:22 przez Ananas, łącznie edytowano 1 raz

Ananas
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 lip 2012, o 00:24

Re: Narty

Postprzez kasiamazury » 20 paź 2012, o 23:27

Też uważam że na początek lepsze będą używane narty w dobrym stanie.
kasiamazury
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 paź 2012, o 23:16

Re: Narty

Postprzez ewelina86 » 24 paź 2012, o 13:00

Ja na razie mam zajawkę na deskę, ale korzystam z opcji wypożyczania sprzętu.
Avatar użytkownika
ewelina86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 15:41

Re: Narty

Postprzez pozytywka01 » 31 paź 2012, o 20:11

Jak ktoś jest początkującym, to chyba nie warto od razu kupować nowego sprzętu. Jeśli jazda na nartach jednak się nie spodoba, to potem jest problem, bo się zostaje z parą nowych nart :-) Moja przyjaciółka tak miała. Moim zdaniem lepiej na początku wypożyczać sprzęt, a kupić sobie dobrą kurtkę. Jak się komuś nie spodoba jazda na nartach, to taka kurtka może też służyć na miasto w zimie. Przyjaciółka tak zrobiła i mimo iż nie jeździła na nartach za dużo w zeszłym sezonie, to kupiła sobie fajną kurtkę Hi-Tec, z której była bardzo zadowolona jak w lutym temperatury spadły poniżej -20 st.
pozytywka01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 18:28

Re: Wyjazd na narty

Postprzez Ananas » 21 lis 2012, o 03:24

Mówimy o Les Deux Alpes rzecz jasna ;P

Ananas
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 lip 2012, o 00:24

Re: Narty

Postprzez kubalis » 1 gru 2012, o 15:03

Pewnie, na początek wystarczą wypożyczone narty jak dla mnie

kubalis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 14:55

Re: Narty

Postprzez Kejti » 1 gru 2012, o 16:44

Ja miałam takie samy dylemat. Jeśli ktoś zaczyna to najlepiej nic nie kupować tylko wypożyczyć i sprawdzić czy to faktycznie nas kręci :-)
Ja po dwóch wypożyczeniach i jednej godzinie z instruktorem stwierdziłam - tak, chcę jeździć! Kupiłam sobie piękne narty - (elany w kolorowe kwiaty :-)) i zajeździłam je na śmierć ;-)
W tym roku kupiłam już nowe narty, trochę bardziej zaawansowane, ale równie ładne jak poprzednie ;-)
http://www.snowx.pl/product-pol-2239-NA ... ATION.html
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55

Re: Narty

Postprzez Barbara Karol » 11 gru 2012, o 15:34

kasiamazury napisał(a):Też uważam że na początek lepsze będą używane narty w dobrym stanie.

Ja też mam zamiar nauczyć się jeździć na nartach. Nie mam własnych nart, ale teraz można wynająć narty na stoku.
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: Narty

Postprzez szurlucja85 » 18 gru 2012, o 15:21

Ja najpierw pożyczałam od znajomych narty, a jak już sie rozkręciłam na dobre to kupiłam sobie używane na Allegro, teraz myślę o kupnie nowych, bardziej profesjonalnych

Nauka języka na wysokim poziomie Francuski kraków
szurlucja85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 gru 2012, o 14:59

Re: Narty

Postprzez bettti86 » 19 gru 2012, o 10:10

moi znajomi wyciągają mnie na narty na Słowację w lutym, ale ja nigdy nie jeździłam i wydaje mi się, ze nie dałabym rady, oczywiście wiadomo, że trzeba wziąć instruktora, ale chyba dla osoby początkującej lepiej uczyć się tutaj w Polsce, co sądzicie?
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Wyjazd na narty

Postprzez Tusia » 19 gru 2012, o 17:22

Zauważyłam, że teraz pod względem nart stają się popularne również kraje typu Bułgaria czy Turcja <szok> :D Przynajmenij czytałam, że internauci myślą o takowych wyjazdach, chociaz nie mam pojecia gdzie takie oferty znaleźć :D To by było fajne, nowe przeżycie :)
Tusia
 

Re: Wyjazd na narty

Postprzez gohusia » 19 gru 2012, o 22:38

Narty w Turcji widziałam w Itace co nie powiem miło mnie zaskoczyło. Oferta ośrodka jest naprawdę bogata a co lepsze.. cena nie jest właśnie nie wiadomo jak wygórowana. uważam że to będzie hit.
gohusia
 

Re: Wyjazd na narty

Postprzez bettti86 » 20 gru 2012, o 10:21

narty w Turcji to tak troszkę śmiesznie brzmi :), a ja raczej tej zimy wcale się nie wybiorę, chyba, że szef znowu postanowi zorganizować taki wyjazd narciarski dla firmy jak w zeszłym roku, było na prawdę niesamowicie i chętnie byśmy to powtórzyli
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Wyjazd na narty

Postprzez Tama » 11 sty 2023, o 10:35

Jakie gogle polecacie dla nastolatka który uczy się dopiero jazdy na snowboardzie? Są jakieś specjalne gogle? Polecicie coś? Chcę bratankowi kupić prezent ale nie znam się na tym zupełnie.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Wyjazd na narty

Postprzez Laraka » 11 sty 2023, o 11:03

Jesli szukacie dobrych bobów to zajrzyj do sklepu Born On Board. Na pewno znajdziecie tam idealne gogle na prezent. Boby tam są wysokiej jakości, zastosowane są w nich nowoczesne rozwiązania, m.in. takie jak system wysokiego kontrastu HCS+ w szybkach. Mają tam duży wybór męskich, damskich i dziecięcych gogli często od znanych i cenionych projektantów. Dodatkowo bardzo fajną opcją jest ubezpieczenie od kradzieży i zgubienia w cenie gogli one family.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]