Praca

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Praca

Postprzez Hivaa » 16 gru 2022, o 15:11

Możecie mi polecić kogoś kto zajmuje się przygotowywaniem pracowników z Ukrainy do pracy w Polsce, łącznie z legalizacją pobytu? Jeśli znacie temat i możecie mi pod tym kątem coś zaproponować, podpowiedzieć to dajcie znać do kogo w tym zakresie warto się będzie zwrócić.
Hivaa
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 27 cze 2022, o 09:47

Re: Praca

Postprzez Wakowaha » 19 gru 2022, o 14:10

Jest na pewno szansa na to, by szukać pracowników za pośrednictwem agencji WorkSol - worksol.pl. Właśnie kierunki Wschodnie u nich zarówno te tuż za naszą granicą jak i dalekie azjatyckie kraje więc możliwe, że o znalezienie pracownika nie będzie trudno.
Wakowaha
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 24 cze 2022, o 14:56

Re: Praca

Postprzez Żabnik » 30 gru 2022, o 16:55

Witam, gdzie należy zgłosić się, by zdobyć kontakt do przedstawicieli medycznych? Chętnie poznam wasze wskazówki, ponieważ zalezy mi na tym, by w mojej firmie farmaceutycznej nawiązać taki kontakt, ponieważ chcę wiedzieć co w trawie piszczy, jesli chodzi o trendy w medycynie estetycznej. https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly-eksperckie/przedstawiciel-medyczny-wymagania-i-zarobki Co o tym myślicie? Jakie macie podejście do medycyny estetycznej?
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Praca

Postprzez Aligru » 12 sty 2023, o 08:49

QSense zajmuje się rekrutacją pracowników na stanowiska związane z produkcją, również obcokrajowców. Robi to na zasadzie outsourcingu pracowniczego.
Aligru
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 lut 2019, o 13:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników